Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

proxy server mi blokira pristup windows i antivirus update-u

[es] :: Windows mreže :: proxy server mi blokira pristup windows i antivirus update-u

[ Pregleda: 2365 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BockyG
Boban Golubovic
Smederevo

Član broj: 1710
Poruke: 83
..2.34.biz-wifi.static.cat.rs.

ICQ: 101173735


Profil

icon proxy server mi blokira pristup windows i antivirus update-u04.05.2010. u 11:28 - pre 170 meseci
Na poslu imam veci broj racunara povezanih u LAN a jedan broj tih racunara ima pristup internetu preko proxy servera (CC Proxy u konkretnom slucaju). Problem je sledeci: vecini sajtova ovi racunari pristupaju bez problema osim kada se radi o update-u antivirusnih programa (AVG, Avast), ne mogu cak ni da pristupim njihovim zvanicnim sajtovima da bih skinuo virus definicije za kasniji offline update. Takodje, windows update ne funkcionise preko proxy servera niti mogu da otvorim microsoft.support.com stranicu.
Pokusavao sam da u opcijama samog CC Proxy-ja nadjem neku od opcija kojom bih resio ovaj problem ali bezuspesno tako da mi je svaka sugestija dobrodosla.
Izvinjavam se ako se tema nasla u pogresnom forumu.


Pozdrav,
Bocky
 
Odgovor na temu

gogi100
Goran Ljubic

Član broj: 40722
Poruke: 1064
109.72.57.*



+3 Profil

icon Re: proxy server mi blokira pristup windows i antivirus update-u04.05.2010. u 13:21 - pre 170 meseci
probaj scan racunara na viruse. mislim da su ti racunari zarazeni virusima. mislim da neka verzija confickera zabranjuje pristup sajtovima antivirus kompanija
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: proxy server mi blokira pristup windows i antivirus update-u

[ Pregleda: 2365 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.