Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako resiti problem optimizacije secenje stakl u VB .Netu

[es] :: .NET :: Kako resiti problem optimizacije secenje stakl u VB .Netu

[ Pregleda: 3251 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dili900
FAdil Sabani

Član broj: 190681
Poruke: 13
91.187.125.*



Profil

icon Kako resiti problem optimizacije secenje stakl u VB .Netu01.05.2010. u 23:42 - pre 170 meseci
Interesuje me da li ima neko skustvo o tom delu, znaci kako poceti planiranje secenje stakla u dve dimenzije (sirina i visina) da ne bi ostao veliki otpad od secenje.
Postoji stanadardi dimenzije table, tako da se prdvideti secenje na primer ako je manje od 300 mm ostatak da ne se isece. Isto to vizualizovano.
Radim (zanimavam) u jedan projekat za svoju potrebu, al nemam predstavu kao da pocnem.
Havala unapred svma koji moze da mi pomogne.
 
Odgovor na temu

lelorinel
gibanica.com

Član broj: 255698
Poruke: 70



+59 Profil

icon Re: Kako resiti problem optimizacije secenje stakl u VB .Netu05.05.2010. u 14:03 - pre 170 meseci
Citat:
dili900: Interesuje me da li ima neko skustvo o tom delu, znaci kako poceti planiranje secenje stakla u dve dimenzije (sirina i visina) da ne bi ostao veliki otpad od secenje.
Postoji stanadardi dimenzije table, tako da se prdvideti secenje na primer ako je manje od 300 mm ostatak da ne se isece. Isto to vizualizovano.
Radim (zanimavam) u jedan projekat za svoju potrebu, al nemam predstavu kao da pocnem.
Havala unapred svma koji moze da mi pomogne.


radio sam nesto slicno pre jedno 5 godina. kod je u c# doduse. pokusacu da ga pronadjem, a ti ako zelis posalji mi mail na pvt pa cu ti poslati.
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Kako resiti problem optimizacije secenje stakl u VB .Netu

[ Pregleda: 3251 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.