Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Promena veličine celog teksta u nekom članku u Džumli.

[es] :: Web aplikacije :: Promena veličine celog teksta u nekom članku u Džumli.

[ Pregleda: 1529 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

biske86
Ivan Biševac
Zubin Potok

Član broj: 62435
Poruke: 979
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: biske.rs


+39 Profil

icon Promena veličine celog teksta u nekom članku u Džumli.28.04.2010. u 15:18 - pre 170 meseci
Imam problem sa prepravljanjem članka u džumli. Naime, kada hoću da promenim veličinu celog teksta onda ja označim ceo tekst i hoću da pritisnem dugme za promenu (to je duplo slovo A, koje se nalazi na kraju palete alatki) ali mi ta opcija nije dozvoljena, tj. potamnjena je. Kada označim samo jedan pasus onda mi ta opcija nije potamnjena i mogu da je izaberem nakon čega mogu i da promenim veličinu slova sa 12 na 16 recimo. E sad ovo je toliko glupo da radim pošto imam dosta teksta da prepravljam i ne mogu da verujem da ne mogu da označim ceo tekst i da ga promenim. Pa ovo ima svaki, najobičniji editor. Ili možda postoji neka fora koju ja ne znam?
 
Odgovor na temu

misk0
.: Lugano :. _.: CH :.

SuperModerator
Član broj: 634
Poruke: 2824
*.adsl.ticino.com.

ICQ: 46802502


+49 Profil

icon Re: Promena veličine celog teksta u nekom članku u Džumli.29.04.2010. u 10:22 - pre 170 meseci
Kad selektujes cijeli tekst vjerovatno se tu nadje jos koji element (slika ili neki drugi tag) za koje ta komanda nije omogucena i zato ti se to desava. Probaj redefinisati stil (css) povecavajuci velicinu fonta.
:: Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku ::
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Promena veličine celog teksta u nekom članku u Džumli.

[ Pregleda: 1529 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.