Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Canon PowerShot SX 120 IS vs Canon PowerShot Ixus 870 IS

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Canon PowerShot SX 120 IS vs Canon PowerShot Ixus 870 IS

[ Pregleda: 2651 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejzi99
Biserka Janković
Zdravstveni centar, Zaječar
Zaječar

Član broj: 256143
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Canon PowerShot SX 120 IS vs Canon PowerShot Ixus 870 IS30.03.2010. u 11:09 - pre 171 meseci
Potpuni sam autsajder za foto aparate , a ova dva Canonova aparata su približno ista po ceni, koja mi inače odgovara i koju bih izdvojila za kupovinu. Opredelila sam se za Canon, jer sam bila potpuno zadovoljna kvalitetom slika koji mi je pružao Canon PowerShot A720 IS (nažalost, doživeo je pad, ali nije ga preživeo :(). Aparat mi je potreban za izložbe pasa (prevashodno, jer se moj muž aktivno bavi kinologijom), pa bi trebalo da dovoljno brzo reaguje kako bi "hvatao" pse u pokretu ili u trenutku kad zauzmu stav. Ostalo (letovanja, porodične fotografije), je od manje važnosti, jer nismo previše zahtevni.
Sad, u čemu je razlika (laičkim rečnikom) i za koji od ta dva aparata se odlučiti?
Unapred zahvalna :)....
 
Odgovor na temu

grozda

Član broj: 738
Poruke: 510
109.106.236.*



+6 Profil

icon Re: Canon PowerShot SX 120 IS vs Canon PowerShot Ixus 870 IS30.03.2010. u 20:58 - pre 171 meseci
Rzalika je:
http://www.dpreview.com/review...s%2Ccanon_sx120is&show=all

Ixus je kompakt aparat, zgodan za dzep i svakodnevno koriscenje onog ko nije zahtevan.
Ima siri ugao ali i manji zum pa je zgodniji za fotografije u manjim prostorima.

Cini mi se da je za ovo sto vama treba bolja varijanta SX 120 jer ima 10x zum i manuelna podesavanja.
Sto se tice brzine oba su tu negde a kako su izlozbe cesto na otvorenim prostorima, u dobrim svetlosnim uslovima pokret je moguce uhvatiti sa oba.

Ako ste bili zadovoljni sa A720IS neke velike razilke necete ni primetiti osim veceg zuma.

(~ ~)( o o )(~ o)
-(_)---(_)---(_)-

 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Canon PowerShot SX 120 IS vs Canon PowerShot Ixus 870 IS

[ Pregleda: 2651 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.