Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?

[es] :: Windows drajveri :: Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?

[ Pregleda: 11179 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?28.03.2010. u 19:51 - pre 170 meseci
Pozdrav svima,

Ljudi pomagajte. Postoji li sajt sa koga je moguce skinuti konkretan driver bez onog, bez preterivanja, ludila zvanog "driver doctor" ili drugih "alatki" uglavnom slicnih naziva koji se kriju iza klika na ponudu za odgovarajuci driver?

Dakle meni bi trebao driver (OS Windows XP) koji bi mi omogucio da USB prikljucak na racunaru 1.0 "prebacim" na 2.0, ali ne na racunaru na kome imam pristup internetu, vec na drugom racunaru, koji nema pristup internetu.

Usput, pretpostavljam da se taj softver zove driver, mozda i gresim, dajte mi savet, sta mi treba i gde to pronaci-skinuti, po mogucnosti besplatno.

Hvala unapred na odgovorima.

blaki.
Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

Flash411

Član broj: 53039
Poruke: 1846
*.adsl.net.t-com.hr.

Jabber: flash411@jid.pl
ICQ: 296417234
Sajt: www.etfos.hr/~mgavlik/goo..


+4 Profil

icon Re: Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?28.03.2010. u 19:56 - pre 170 meseci
USB 1.1 ne možeš prebaciti na 2.0 isto kao što ne možeš procesor prebaciti sa pentiuma III na quad core. :)
Jedino,eventualno,ako je u bios-u,postavkom,matična ograničena na 1.1 ili treba driver da radi brže,ali na
takvo što još nisam naišao,mislim na driver.
Gone insane,be right back..... | Malo drugacija google pretraga
http://poremecenum.blog.hr/ | http://www.etfos.hr/~mgavlik/googledirectorysearch/
____________________________________________________
Failure is not an option. It comes bundled with Windows.
 
Odgovor na temu

blaki
Kraljevo

Član broj: 9616
Poruke: 400
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: Kraljevo


+14 Profil

icon Re: Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?28.03.2010. u 20:04 - pre 170 meseci
Citat:
Flash411: USB 1.1 ne možeš prebaciti na 2.0 isto kao što ne možeš procesor prebaciti sa pentiuma III na quad core. :)
Jedino,eventualno,ako je u bios-u,postavkom,matična ograničena na 1.1 ili treba driver da radi brže,ali na
takvo što još nisam naišao,mislim na driver.


Dosadila mi ona poruka koja svaki put iskoci kad god utaknem USB stick, kako trebam procitati help kako ubrzati USB prikljucak. Citao sam to, ali nikako nisam uspeo da shvatim o cemu se zapravo radi, zato sam i pomislio da se to softverski moze odraditi???

Vezano za postavke Biosa-a, moze li malo preciznije o tome?

Hvala.

blaki.
Druže Tito skrenuli smo s puta, sad nas jebe i Kurta i Murta
 
Odgovor na temu

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
109.92.2.*



+4 Profil

icon Re: Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?28.03.2010. u 21:37 - pre 170 meseci
Ta poruka te obavestava da je uleteo uređaj X brži i da ne očekuješ nemoguće.
Recimo program od 16gb neće biti instaliran za 25 min kao na 2.0 nego za 9h u najboljem slučaju.
Imaš stabilan računar /PCI adapter za 2.0, imaš laptop PCMCI ILI PCMCI EXPRESS adapter.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?28.03.2010. u 21:42 - pre 170 meseci
To se rešava na isti način kao kad hoćeš da umesto monitora od 17" imaš monitor od 24" ... vrlo teško će tu neki softver da pomogne. ;)
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+12 Profil

icon Re: Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?29.03.2010. u 00:07 - pre 170 meseci
Taj "driver" koji tražiš izgleda otprilike ovako:





A pitanje u vezi BIOS-a ovako nekako:


"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Igor zr
Srbija-Zrenjanin

Član broj: 264703
Poruke: 1
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?20.07.2010. u 13:33 - pre 166 meseci
Ljudi ja imam drugi problem.. Posto mi je malo izderan CD na kojem su mi driveri kad ih update-ujem mni jedan fali a bez tog drajvera ne moze da se slusa muzika.. driver se zove VIA audio controller-Sigma tel CODEC.. sta da radim???
Igor
 
Odgovor na temu

kvaju

Član broj: 168744
Poruke: 517
62.113.4.*



+16 Profil

icon Re: Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?20.07.2010. u 23:16 - pre 166 meseci
Ovako odradi, negdje na nekom računalu gdje imaš pristup internetu skini sa torrenta ima nešto tipa 100 000 drivera, fino sebi nareži cd, ili dvd, idi u device menager, gdje ima upitnik, fino desni klik update driver, lokaciju staviš taj cd, i miran, ako ga nema na tom cd-u, zapali komp
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Kako skinuti driver sa interneta koji mi je potreban na racunaru koji nema pristup internetu?

[ Pregleda: 11179 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.