Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem u vezi MEDION Pocket PC-a i Windows Mobile OS-a

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: Problem u vezi MEDION Pocket PC-a i Windows Mobile OS-a

[ Pregleda: 3511 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alhemicar
Alhemicar

Član broj: 40684
Poruke: 12
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Problem u vezi MEDION Pocket PC-a i Windows Mobile OS-a11.03.2010. u 01:40 - pre 171 meseci
Imam MEDION Pocket PC, MD 95267, Model no.: MDPPC 150, a na njemu instaliran Microsoft® Pocket PC Version 4.20.0 (Build 14053) na nemackom jeziku, a ROM Version Pocket PC-a je: MDGERR02E.

Da li bi neko mogao da mi objasni kako da skinem Windows Mobile operativni sistem i koju verziju, posto nisam uspeo da pronadjem na Microsoft-ovom sajtu i da me uputi ukratko kako da formatiram Pocket PC, da ga obrisem kao da nikad nista nije bilo i kako da instaliram svezu kopiju Windows Mobile-a?!
 
Odgovor na temu

strš
ČAČAK

Član broj: 59295
Poruke: 324



+2 Profil

icon Re: Problem u vezi MEDION Pocket PC-a i Windows Mobile OS-a13.04.2010. u 16:43 - pre 169 meseci
Upravo sam uspeo jedan da prebacim na engleski.Prvo na guglu nađi program "mio 168" u rar formatu (14 mb) . U okviru njega imaš "WinCEIMG" prekopiraj na sd karticu.Poenta je da resetuješ MDPPC 150 tako što pritegneš (sa strane) off,dok ga držiš isključiš prekidač (odpozadi) na off,uključiš prekidač (odpozadi) na on i pritegneš reset.Trebalo bi da se pojavi prozor u kome te pita odakle da update odradiš.Meni lično nije iz prve uspelo.Samo obrati pažnju jer posle toga imam problem sa gps,nema ga nigde pa sam u fazi "pronalaženja" istog.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: Problem u vezi MEDION Pocket PC-a i Windows Mobile OS-a

[ Pregleda: 3511 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.