Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gledanje sadrzaja ekrana Pocket PC-a na ekranu monitora PC-a putem USB-a

[es] :: PDA Uređaji :: Gledanje sadrzaja ekrana Pocket PC-a na ekranu monitora PC-a putem USB-a

[ Pregleda: 2689 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.dynamic.sbb.rs.



+23 Profil

icon Gledanje sadrzaja ekrana Pocket PC-a na ekranu monitora PC-a putem USB-a15.02.2010. u 19:54 - pre 171 meseci
Znam za varijantu da upravljas PC-om pomocu PPC-a ("Remote Desktop Mobile" program (uzgred: nema graficku akceleraciju tako da su performanse ocajne i sve je usporeno)),
ali pitam se da li postoji program za PPC putem kojeg je moguce gledati na monitoru PC-ja tacno ono sto ti je na ekranu Pocket PC-a (Windows Mobile 6.1) i to putem USB konekcije?
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

nmilosev
Nemanja Milošević
Novi Sad

Član broj: 86992
Poruke: 1104
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Gledanje sadrzaja ekrana Pocket PC-a na ekranu monitora PC-a putem USB-a16.02.2010. u 13:17 - pre 171 meseci
Da, zove se SOTI Pocket Controller i radi dosta dobro!
Toshiba Qosmio F50-125 - Powered
by Dell Axim X50v (WM2005/Official A02) :
Nokia Lumia 920.1 WP8.1 GDR1 Cyan
DevUnlock : Toshiba Encore WT8-A-102 -
Windows 8.1 Pro
 
Odgovor na temu

Blablabla

Član broj: 21277
Poruke: 395
*.dynamic.sbb.rs.



+23 Profil

icon Re: Gledanje sadrzaja ekrana Pocket PC-a na ekranu monitora PC-a putem USB-a22.02.2010. u 16:55 - pre 171 meseci
Hmm - lepo lepo.

Ali ima li neki sto je vise kao 'utility' a ne cela parada? Ovi su bas ozbiljno shvatili pravljenje tog programa - ima potpunu kontrolu PPC-a preko PC-a (doduse malcice usporenu), pristup registru i stosta i cak moze da prikaze model svake sprave kao 'skin' - i onda nije ni cudo sto ga naplacuju!

Ja sam vise imao na umu nesto jednostavno sto ti samo pokaze ekran PPC-a na ekranu PC-a - 'fullscreen' - i nista vise (posto Qtek 9000 nema TV-out pa zato trazim, znas) - neki freeware utility 50kB - na tu foru.

---
PS: i obrnuta varijanta da li ima - ali ne kao 'remote desktop' - isto samo prikaz (BEZ kontrole). sve sam pregledao na 'netu ali samo ispada nesto drugo...
žvrlj, žvrlj.
 
Odgovor na temu

[es] :: PDA Uređaji :: Gledanje sadrzaja ekrana Pocket PC-a na ekranu monitora PC-a putem USB-a

[ Pregleda: 2689 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.