Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako omoguciti klijentima gledanje odredjene statistike drugog sajta preko mog sajta?

[es] :: PHP :: Kako omoguciti klijentima gledanje odredjene statistike drugog sajta preko mog sajta?

[ Pregleda: 1700 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aleksej77

Član broj: 168765
Poruke: 86
79.101.140.*



+4 Profil

icon Kako omoguciti klijentima gledanje odredjene statistike drugog sajta preko mog sajta?01.02.2010. u 18:42 - pre 172 meseci
Klijent ne bi trebao da napusta moj sajt, ali da ode na tudj sajt, pogleda odredjenu statistiku i da moze da pretrazuje istu, ali da ne ode sa mog sajta?
Da li je to moguce?
Naime, imam ugovor sa stranim partnerom u vezi prodaje jednog proizvoda.Zelim da omogucim mojim affiliate partnerima da imaju pristup statistici tog proizvoda, ali da ne napustaju moj sajt.

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

Nikola Poša
Backend (PHP) developer
Beograd

Član broj: 173839
Poruke: 1616
*.adsl-3.sezampro.yu.



+33 Profil

icon Re: Kako omoguciti klijentima gledanje odredjene statistike drugog sajta preko mog sajta?01.02.2010. u 19:18 - pre 172 meseci
Citat:
aleksej77: Klijent ne bi trebao da napusta moj sajt, ali da ode na tudj sajt

Jedino da mu kažeš da otvori taj tuđi sajt u novom tab-u, ili tako nešto.

Citat:
aleksej77: Naime, imam ugovor sa stranim partnerom u vezi prodaje jednog proizvoda.Zelim da omogucim mojim affiliate partnerima da imaju pristup statistici tog proizvoda, ali da ne napustaju moj sajt.

Zašto onda ne bi nekako "dovukao" tu statistiku na tvoj sajt? Možda bi mogao u nekom iframe-u ispod tog proizvoda da učitaš tu stranicu na kojoj je statistika.
 
Odgovor na temu

aleksej77

Član broj: 168765
Poruke: 86
79.101.140.*



+4 Profil

icon Re: Kako omoguciti klijentima gledanje odredjene statistike drugog sajta preko mog sajta?01.02.2010. u 20:28 - pre 172 meseci
Pa problem je logovanje, kada se ulazi u statistiku tog proizvoda sistem te uvek baca na osnovnu tablu,znaci da bi on morao da klikce , da bi dosao do svoje statistike.
A ideja je da partnerima ne pokazujem izvorni sajt , vec samo informacije o statistici.
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Kako omoguciti klijentima gledanje odredjene statistike drugog sajta preko mog sajta?

[ Pregleda: 1700 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.