Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

AMILO La1703 - aktiviranje WIFI modula bez Fn tastera?

[es] :: Laptopovi :: AMILO La1703 - aktiviranje WIFI modula bez Fn tastera?

[ Pregleda: 4495 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

serbianblue

Član broj: 76797
Poruke: 47
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon AMILO La1703 - aktiviranje WIFI modula bez Fn tastera?04.01.2010. u 22:55 - pre 174 meseci
Zbog prosute kafe pokvarila mi se tastatura na FSC AMILO La 1703 laptopu. Dok ne nabavim novu staru sam isključio i koristim standardnu USB tastaturu. Sve radi savršeno osim što ne mogu da uključim WIFI modul jer na USB tastaturi nemam Fn taster.

Postoji li neki drugi način za pokretanje WIFI-a? Pokušao sam da pronađem odgovor na net-u, ali do sada nisam uspeo. U BIOS-u nigde ne spominje WIFI modul, pokučao sam i par skripti za druge AMILO laptopove, ali ništa.

Kako mi na tastaturi laptopa Fn+F2 kombinacija radi, ali ostali tasteri ne rade, postoji li i mogućnost (kada priključim USB tastaturu) da se iz XP-a bira koja će tastatura biti aktivna, ili obe moraju biti aktivne ?

Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

nakal
Student, Masinski Fakultet

Član broj: 198452
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: AMILO La1703 - aktiviranje WIFI modula bez Fn tastera?05.01.2010. u 19:28 - pre 174 meseci
Ako su ti obe tastature aktivne, a kazes da ti radi Fn taster na tastaturi laptopa, probaj pritisni Fn+F8 (ili vec koji ti taster sluzi za ukljucivanje WiFi-a), s tim sto ces F8 pritisnuti na drugoj tastaturi. Uspevalo mi je sa nekim modelima

Pozz
 
Odgovor na temu

serbianblue

Član broj: 76797
Poruke: 47
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: AMILO La1703 - aktiviranje WIFI modula bez Fn tastera?05.01.2010. u 20:04 - pre 174 meseci
Problem je što kada je aktivna tastatura laptopa onda mi se i priljučena ponaša isto. Radi samo par tastera. Punu funkciju priključene tastature dobijam tek kada iskopčam laptopovu. A onda nemam Fn taster i ne mogu da uključim WIFI modul. A kada mi je uljučena laptopova mogu da uključim modul, ali više ništa. Ma začarani krug.
 
Odgovor na temu

milivoye
milivoye

Član broj: 28289
Poruke: 36
*.cg.shawcable.net.



Profil

icon Re: AMILO La1703 - aktiviranje WIFI modula bez Fn tastera?12.07.2010. u 22:37 - pre 167 meseci
Imao sam donekle sličan problem sa Esprimo V6545 - nisam mogao da uključim/isključim WiFi Fn-tasterom.
Našao sam rešenje u instaliranju "Launch Manager" aplikacije koja se inače nalazi na DVD-ju koji FS isporučuje s računarom.
Ako je ovaj tvoj problem još aktuelan, i ako ne možeš da nađeš Launch Manager, javi se pa ću ga uploadovati negde.

Pozdrav,
M. Radaković
 
Odgovor na temu

serbianblue

Član broj: 76797
Poruke: 47
*.adsl-a-5.sezampro.rs.



Profil

icon Re: AMILO La1703 - aktiviranje WIFI modula bez Fn tastera?13.07.2010. u 09:05 - pre 167 meseci
Hvala na odgovoru. Problem sam rešio tako što sam zamenio tastaturu, a u međuvremenu sam se snalazio tako što sam posle uključivanja WiFi modula isključivao ugrađenu i uključivao spoljnu tastaturu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: AMILO La1703 - aktiviranje WIFI modula bez Fn tastera?

[ Pregleda: 4495 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.