Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim pomoć oko izbora slušalica za PC na šta da obratim pozornost radi što kvalitetnijeg zvuka?

[es] :: Ostali hardver :: Molim pomoć oko izbora slušalica za PC na šta da obratim pozornost radi što kvalitetnijeg zvuka?

[ Pregleda: 2851 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kvaju

Član broj: 168744
Poruke: 517
62.113.4.*



+16 Profil

icon Molim pomoć oko izbora slušalica za PC na šta da obratim pozornost radi što kvalitetnijeg zvuka?02.01.2010. u 18:40 - pre 173 meseci
Pozdrav, i sretna Nova godina

Želim kupiti neke dobre slušalice, i tu mi treba mala pomoć.
Naime prije sam imao slušalice Hama CS 410 koje sam dobio na poklon, i igrao sam Counter Strike igru, i pomoću tih slušalica sam doslovno mogao da čujem kad netko prne u drugoj bazi, iz kojeg smjera mi dolazi, čuo sam svaku sitnicu, također ugođaj gledanja filmova je super, pravi "soround" ili kako se već piše. Igrom slučaja tih slušalica više nema.

E sam želim opet nešto takvo, sa takvim karakteristikama, pa bih vas molio da mi kažete na koje osobine da obratim pozornost, imaju li neke oznake ili nešto na šta treba da obratim pozornost, jer nebih volio da ih kupim i dam 50€ za njih, a tamo ih ne čujem odakle dolaze :)

Hvala ljepa ljudi.

PS. Ako treba napomenut zvučna je integrirana, 2.1, na njoj je odlično radila Hama CS.
I još jedno pitanje, kakav je Sony po pitanju sluša, jer sam upratio jedne pravo dobro izgledaju?


[Ovu poruku je menjao kvaju dana 03.01.2010. u 00:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Molim pomoć oko izbora slušalica za PC na šta da obratim pozornost radi što kvalitetnijeg zvuka?

[ Pregleda: 2851 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.