Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...

[es] :: Zaštita :: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...

[ Pregleda: 4808 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.telenor.co.yu.



+89 Profil

icon Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...23.12.2009. u 13:55 - pre 174 meseci
Sve sam vec rekao u naslovu teme,potreban mi je solidan antispyware program koji bi me spasao od ovih sitnih stetocina...koristim Eset Smart Security 4,on uklanja dosta toga i efikasan je,ali mi treba nesto za sitnice...pozz
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

Sc0rp10
Virtual

Član broj: 150826
Poruke: 327



+16 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...23.12.2009. u 15:08 - pre 174 meseci
Ti hoces da imas realtime zastitu ili povremeno da skeniras i cistis? Preporuka malwarebytes i superantispyware
Divide et impera.

Android power!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.telenor.rs.



+89 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...23.12.2009. u 16:30 - pre 174 meseci
Ne treba mi real-time zastita,spyware-i ne mogu neku znacajniju stetu da naprave...treba mi neki dobar od-demand antispyware skener cisto da ponekad prekontrolisem hard...sto se tice Malwarebytes'-a koristim ga vec dugo,dugo i prezadovoljan sam sa njim,iako je free verzija,ali njega takodje koristim on-demand...
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

Sc0rp10
Virtual

Član broj: 150826
Poruke: 327



+16 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...23.12.2009. u 18:05 - pre 174 meseci
Pa onda mu jos dodaj i superantispyware i ne verujem da ce ti trebati nesto vise od toga.
Divide et impera.

Android power!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.telenor.co.yu.



+89 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...24.12.2009. u 11:52 - pre 174 meseci
Ok... :) Vidi,i da imam spyware ne bi mogao da napravi neku stetu jer antivirus ne moze neku krupniju zverku da propusti...trebalo mi je nesto radi fore,svi mi volimo da nam se rezultati scan-ova zavrsavaju sa 0... :))) Ali sam bio u dilemi koji antispyware uzeti,neki nisu free,neki nisu dobri itd...SuperAntiSpyware lepo radi,hvala ti...mada nista nije nasao... :))) Pozz
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

Sc0rp10
Virtual

Član broj: 150826
Poruke: 327



+16 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...24.12.2009. u 15:18 - pre 174 meseci
Nema na cemu.Hehe, i bolje kad nista ne nadje...


Pozdrav
Divide et impera.

Android power!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.mbb.telenor.rs.



+89 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...09.01.2010. u 19:11 - pre 174 meseci
Da ne bih zbog jednog pitanja otvarao novu temu,reci cu u ovoj svojoj,vec otvorenoj,a tice se takodje antispyware-a...da li bi mi preporucili Spy Sweeper?Cujem samo reci hvale za njega i to da je najbolji antispyware alat...
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

bobapex
inzenjer
C:\windows\system

Član broj: 246692
Poruke: 1
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...11.01.2010. u 12:18 - pre 173 meseci
a zasto ne koristiti kaspersky kis u trial verziji xD jednostana i dobra zastita
[color=#FFFFFF]Jel ti reko kako je to biti mrtav? NIJE... Steta trebace ti[/color]
[url]http://www.youtube.com/watch?v=zs7AhKrfChk&feature=player_embedded#[/url]
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...11.01.2010. u 12:36 - pre 173 meseci
To je dobro rešenje za nekoga ko hoće da koristi zaštitu mesec dana. Posle toga više nije free.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.mbb.telenor.rs.



+89 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...11.01.2010. u 12:46 - pre 173 meseci
Upravo tako @calexx...meni ne treba zastita samo mesec dana...cuo sam da je SpySweeper jako kvalitetno resenje pa sam hteo da ga uparim sa Nod-om...sta mislite?
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...11.01.2010. u 13:03 - pre 173 meseci
Nemam ja tu neko naročito mišljenje, platio sam KAV i ne jurim se sa vešticama. ;)
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Moderator
Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.adsl.eunet.rs.



+553 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...11.01.2010. u 13:13 - pre 173 meseci
Aleksandar je pitao za savet o SpySweeperu, pa bih zamolio ucesnike diskusije da se manu postova koji sadrze samo "probaj XYZ, on je najmegagigaultranajbolji", nego da se drze teme i kazu "SpySweeper je dobar ZATO STO..." ili "SpySweeper ne valja ZATO STO...". Ako bas imate zarku zelju da preporucite XYZ, onda napravite poredjenje prednosti i nedostataka SpySweepera i XYZ ili postujte neki link sa takvim sadrzajem. Za vase licno misljenje o bilo kom AV programu imate otvorenu ovu temu.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.mbb.telenor.rs.



+89 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...11.01.2010. u 13:55 - pre 173 meseci
@valjan je u pravu,da ne duzimo temu...interesuje me samo SpySweeper tj da li neko zna ista o njemu,ja ga nisam koristio pa zato pitam...mnogo je hvaljen,pa bi da ga nabacim,jer imam Nod koji dobro odradjuje krupnije zverke ali mi treba nesto za sitnu gamad,ne volim da mi se taloze gluposti na hardu...SpySweeper je koliko znam realtime antispyware...?
@calexx,ako ces iskreno,ni jedan AV ne moze da se izbori sa spyware-ima,ne postoje bezveze Antispyware programi... :))) Svaki AV ima u sebi integrisanu odredjenu dozu onih najpoznatijih i "najkrupnijih" tj najpoznatijih spyware-a,inace,ostatak treba da resi program poput SpySweeper-a ili Spyware Doctor-a... :))) Zato i postavljam pitanje u vezi Sweeper-a...
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...11.01.2010. u 14:07 - pre 173 meseci
Naravno ali je kod mene valjda problem što nikad ne idem tamo gde bi mi se nešto takvo zalepilo. Samo regularni sajtovi kao i nekoliko proverenih na kojima nalazim ostalo. Davno sam batalio warez, xxx, crack i ostale budalaštine odakle to vreba. Zato sam i napisao da je bolje da predlog da neko ko to koristi.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.mbb.telenor.rs.



+89 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...11.01.2010. u 14:27 - pre 173 meseci
Ja takodje ne idem po takvim sajtovima vec dug niz godina,jednostavno je bespotrebno i sto se tice te vrste discipline veruj mi da sam skroz ok,posecujem svega 15-ak sajtova,a vecina su informacionog tipa (it-svet,cnet itd)...ali opet,volim sve scan-ove da vidim na nuli pa i antispyware... :)))
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...11.01.2010. u 16:45 - pre 173 meseci
Aleksandre ja nesto ne verujem u tvoju pricu o dugom nizu godina, ili moja i tvoja definicija "dugog niza godina" nisu iste. :)

Back on topic:

SpySweeper je pre nekoliko godina vazio za jedan od najboljih antimalware programa rame uz rame sa Spyware Doctorom. Nisam ga skorije koristio pa ne znam. Sto ne probas Spyware Doctor iz Google packa, mislim da je to ok solucija plus je free.

http://pack.google.com/intl/en/pack_installer.html
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.mbb.telenor.rs.



+89 Profil

icon Re: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...11.01.2010. u 20:26 - pre 173 meseci
Gorane... :))) Napravio sam lapsus,nisam mislio bukvalno dug niz godina...prosto izbegavam sajtove tog tipa,ali me je nekad radoznalost za krekovima raznih antivirusa dovela upravo do njih...recimo da na svom kompu nisam posecivao te gluposti sigurno godinu dana,ali svako od nas mora da je probao bar jednom da krekuje AV ili neki program,realno...
Sto se teme tice,zakljucaj je... :))) Hvala za link,ali ipak cu probati SpySweeper pa ako mi se svidi,kupicu ga...pozz
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Molim preporuku za neki dobar free antispyware program...

[ Pregleda: 4808 | Odgovora: 16 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.