Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da kontrolisem racunar na potrovlju na kojem je mikrotik?!

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: Kako da kontrolisem racunar na potrovlju na kojem je mikrotik?!

[ Pregleda: 1906 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bulat666
Kukuriku Trajb
Specijalista Metrologije
Gornji Milanovac

Član broj: 166083
Poruke: 262
91.150.122.*

Sajt: www.linkedin.com/pub/vlad..


+7 Profil

icon Kako da kontrolisem racunar na potrovlju na kojem je mikrotik?!17.10.2009. u 02:09 - pre 176 meseci
Nedavno sam napravio mikrotik mrezu i delim net sa komsijom i ta skalamerija radi odlicno vec 20-ak dana. E sad imam neka pitanja:

1. Kako da kontrolisem racunar na podkrovlju, zanima me njegova temperatura posto idu hladni dani i kako bih mogao da ga zastitim od zime?! Razmisljao sam da napravim kutiju i da je oblozim sa stiroporom iznutra i u tu kutiju ubacim masinu!!
2. Kako da namestim da se na zahtev racunara u mojoj sobi pali masina sa mikrotikom, tako da ne moram da se penjem na sprat (WOL i sl)?
3. I da'l neko zna kako da podizem mikrotik preko mreze, posto koristim demo verziju koja ima 24 sata koriscenja, da ne moram o5 da se penjem i da bootam disk i da po 20-ti put instaliram mikrotik?!

Ne morate zuriti... Za WOL sam video neka resenja na forumu... Al o5 svaki savet je dobro dosao! :)

[Ovu poruku je menjao bulat666 dana 17.10.2009. u 13:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: Kako da kontrolisem racunar na potrovlju na kojem je mikrotik?!

[ Pregleda: 1906 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.