Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Popup prozor - kako automatski otici na neki red na novo-otvorenoj strani?

[es] :: Javascript i AJAX :: Popup prozor - kako automatski otici na neki red na novo-otvorenoj strani?

[ Pregleda: 1808 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mladja04
ks

Član broj: 2274
Poruke: 30
*.adsl.verat.net.

ICQ: 97382596
Sajt: www.ljubavni-sastanak.com


Profil

icon Popup prozor - kako automatski otici na neki red na novo-otvorenoj strani?28.09.2009. u 13:38 - pre 177 meseci
Zdravo,

Molim vas, moze li mi neko reci da li mogu na neki nacin izvesti da kada mi se otvori popup prozor na sajtu sa odredjenim dimenzijama i karakteristikama da automatski se prikaze neki red na otvorenom prozoru, da korisnik sam ne skroluje stranu i trazi taj sadrzaj koji treba odmah biti prikazan?
Recimo, otvori se popup prozor i da umesto pocetka strane bude recimo centra strane ili nesto slicno?
Inace, strana koja se otvara u popup prozoru je od drugog sajta.

Unapred hvala na odgovoru,
Pozdrav, Mladen
Pozdrav, Mladen
 
Odgovor na temu

Nikola Poša
Backend (PHP) developer
Beograd

Član broj: 173839
Poruke: 1616
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+33 Profil

icon Re: Popup prozor - kako automatski otici na neki red na novo-otvorenoj strani?28.09.2009. u 17:14 - pre 177 meseci
Ne znam da li znaš da na određene sekcije (div-ove) neke stranice, možeš da se pozicioniraš tako što u address bar dodaš #foo, gde je "foo" id atribut nekog div-a. Sad bih ti rado poslao neki link sa primerom, al' jednostavno ne mogu da smislim kako bi se to zvalo na engleskom...

Al' evo recimo ovako nešto:
Code:

//index.html

<html>

<body>
   <div id = "foo">
      <p>Neki sadrzaj.</p>
   </div>
   <div id = "foo1">
      <p>Neki sadrzaj.</p>
   </div>
   <div id = "foo2">
      <p>Neki sadrzaj.</p>
   </div>
</body>

</html>

I sad kad, u browser-u ukucaš ovako nešto: index.html#foo, bićeš pozicioniran na mesto gde počinje "foo" div.
 
Odgovor na temu

mladja04
ks

Član broj: 2274
Poruke: 30
*.adsl.verat.net.

ICQ: 97382596
Sajt: www.ljubavni-sastanak.com


Profil

icon Re: Popup prozor - kako automatski otici na neki red na novo-otvorenoj strani?30.09.2009. u 12:25 - pre 177 meseci
Puno hvala, uspeo sam.

Pozdrav
Pozdrav, Mladen
 
Odgovor na temu

[es] :: Javascript i AJAX :: Popup prozor - kako automatski otici na neki red na novo-otvorenoj strani?

[ Pregleda: 1808 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.