Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban PHP programer za jednostavan program koji pretražuje spiskove akcionara!

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban PHP programer za jednostavan program koji pretražuje spiskove akcionara!
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1034 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

StefanMR
Beograd

Član broj: 15165
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 4321035


Profil

icon Potreban PHP programer za jednostavan program koji pretražuje spiskove akcionara!20.09.2009. u 13:21 - pre 177 meseci
Potreban mi je PHP programer koji može da napravi programčić sa sledećim opcijama:

Program treba da radi i lokalno i na sajtu (koji podržava PHP, naravno).
Program treba da pretražuje spiskove akcionara koji su u .htm formatu (dakle formatirana html stranica, treba da pretraži sve fajlove u istom folderu, i da po imenu fajla formira ime za akcije) po zadatim kriterijumima: prezime i ime, broj akcija (više i manje od...). Neophodno je da prepoznaje naša slova - latinicu i ćirilicu.
Program treba da prikaže u tabeli sve akcije koje je našao po određenom kriterijumu (npr. Pera Perić ima akcije: Agorbanka, 330 komada, 0,087%, Energoprojekt, 650 komada, 0,93%, itd...). Detaljnije objašnjenje sledi ako se neko javi...
Program treba da može da uporedi dva spiska akcionara za određenu akciju i da prikaže promene (imam već jedan program koji radi ovu stvar, pa bih poslao krajnje rešenje da se po njemu uradi ta opcije).
Program treba da može za određeno ime i prezime da pretraži sve spiskove akcionara (dva različita datuma) i da prikaže promene koje postoje (dakle šta je određena osoba prodala i kupila).

Ako ima zainteresovanih, ili je potrebno više informacija, obratite mi se na mail: mr.stefi (at) gmail.com
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban PHP programer za jednostavan program koji pretražuje spiskove akcionara!
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1034 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.