Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Power Point,prelazak sa ručnog na automatsko pomeranje slajdova

[es] :: Office :: Power Point,prelazak sa ručnog na automatsko pomeranje slajdova

[ Pregleda: 7872 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

z_neskovic
Zoran Nešković
penzioner

Član broj: 191047
Poruke: 102
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Power Point,prelazak sa ručnog na automatsko pomeranje slajdova19.08.2009. u 06:13 - pre 178 meseci
Molim vas da mi neko objasni kako da u Power Point-u,pređem sa recimo ručnog,na automatsko pomeranje,pritiskom na Aplly to All Slides,a da se ništa drugo ne promeni.Konkretno,ako pritisnem pomenuti taster,muzika iz prvog slajda se uvek ponavlja.
Kako je moguće to izbeći?
Unapred zahvalan!
 
Odgovor na temu

Getsbi

Član broj: 124608
Poruke: 2831



+45 Profil

icon Re: Power Point,prelazak sa ručnog na automatsko pomeranje slajdova19.08.2009. u 15:16 - pre 178 meseci
Prvo napravi automatski prelaz sa slajda na slajd.
Sa ručnog na automatsko menjanje slajdova u Slide Show se prelazi izborom Slide Transition, Advance Slide, čekiraš Automatically after, popuniš broj sekundi za prikaz (recimo 5 sec) i primeniš na sve slajdove sa Apply to All Slides. Pobrini se da je pri tom odabrano No Sound.
A potom samo na željenom slajdu postaviš uključen Sound i odabereš zvuk.

 
Odgovor na temu

z_neskovic
Zoran Nešković
penzioner

Član broj: 191047
Poruke: 102
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Power Point,prelazak sa ručnog na automatsko pomeranje slajdova19.08.2009. u 16:17 - pre 178 meseci
Lepo si mo to objasnio,ali ja nisam jasno pitao šta me zanima.Ako dobijem prezentaciju u P.P. gde se ručno pokreću slajdovi,sa već ubačenom muzikom,da li moram prethodno da ekstrahujem muziku iz istog,pa da onda uradim ono što si mi naveo ili postoji još neki,efikasniji način?

Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

z_neskovic
Zoran Nešković
penzioner

Član broj: 191047
Poruke: 102
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Power Point,prelazak sa ručnog na automatsko pomeranje slajdova19.08.2009. u 16:27 - pre 178 meseci
Getsbi,hvala Ti,uspeo sam zahvaljujući Tvojim instrukcijama!
Srdačan pozdrav iz Valjeva!
 
Odgovor na temu

Getsbi

Član broj: 124608
Poruke: 2831



+45 Profil

icon Re: Power Point,prelazak sa ručnog na automatsko pomeranje slajdova19.08.2009. u 16:46 - pre 178 meseci
Princip je da se prvo urade sva opšta formatiranja. Tu spada i primena Apply to All Slides. Opšte formatiranje se radi i na Slide Master-u. View, Master, Slide Master. Kasnije se tek specifičnosti dodeljuju pojedinim slajdovima.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Power Point,prelazak sa ručnog na automatsko pomeranje slajdova

[ Pregleda: 7872 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.