Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...

[es] :: Pretraživači i SEO :: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...

[ Pregleda: 3575 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dragan5502
Dragan Nedeljkovic
student
Beograd

Član broj: 90237
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: spaces.msn.com/nedeljkovi..


Profil

icon Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...09.08.2009. u 18:38 - pre 177 meseci
Pozdrav svima,

Zanima me da li neko zna koja škola đrži kurs iz SEO optimizacije ?

Moja firma je zainteresovana da uloži u obuku kadra iz odeljenja Marketinga koji bi pohađali neki ozbiljan kurs iz SEO optimizaije sajta za google pretraživač, a onda bi ta grupa izvršila kompletnu optimizaciju za sajta firme .. Sve veće i ozbiljnije kuće koje se bave održavanjemkurseva računara imaju samo web dizajnerske kurseve koji spominju u jednom malom delu i SEO optimizaciju kao najvažniji deo u toku izrade sajtova, po meni... Jako malo njih baca akcenat na tako važan deo i tako bitnu oblast u fazi izrade jednog ozbiljnog sajta...

Džaba je nama dizajnerima ako znamo da uradimo jako kvalitetan i lepo dizajnira sajt, sa kvalitetnim sadržajem i literaturom koju mnogi mogu iskoristiti kada takav sajt niko neće videti jer je loše optimizovan i ciljni posetioci ga neće pronaći na pretraživaču ... Nadam se da se sa ovim slažete ?

Hvala svima unapred u pomoći i predlozima pri pronalaženju kursa SEO optimizacije ...
 
Odgovor na temu

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Član broj: 204183
Poruke: 344
93.87.206.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...09.08.2009. u 22:06 - pre 177 meseci
Kontaktiraj me preko privatne poruke ili maila. Bavim se time duze vreme, mozemo da se dogovorimo oko detalja privatno.

Pozdrav
Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+17 Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...09.08.2009. u 22:29 - pre 177 meseci
Koliko god da je kurs "ozbiljan", neozbiljno je optimizaciju prepustiti "kursistima".
Da li bi i za posao izrade sajtova uzimali kursiste bez iskustva? A za bilo koju drugu struku?


 
Odgovor na temu

dragan5502
Dragan Nedeljkovic
student
Beograd

Član broj: 90237
Poruke: 11
93.86.40.*

Sajt: spaces.msn.com/nedeljkovi..


Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...10.08.2009. u 08:47 - pre 177 meseci
Old, inače već duže vreme se bavim proučavanjem ove oblasti i stvarno puno toga znam i već primenjujem u toku izrade sajtova neke delove SEO optimizacije, ali čovek je uvek spreman na više i želi da sazna nešto više, neke nove ideje, konkretne predloge i rešenja ... eto to je nešto što moja firma očekuje od kursa ...

Znam da je SEO optimizacija jako ozbiljan posao i da tu ima puno da se radi i da je dugotrajan poso, ali što ne potražiti pomoć od stručnih i obrazovanih ljudi ukoliko mogu da ti pomognu, daju predloge i neka konkretna i praktična rešenje...

I da, hvala Aleksandru na podršci i ponudi...


 
Odgovor na temu

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Član broj: 204183
Poruke: 344
93.87.161.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...10.08.2009. u 22:57 - pre 177 meseci
Nema na cemu, uvek sam spreman na svaki vid saradnje, pogotovo ako je na obostranu korist (mada me znaju i po dobrotvornom radu) :)
Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...17.08.2009. u 22:20 - pre 177 meseci
Citat:
Aleksandar Klickovic: (mada me znaju i po dobrotvornom radu)


Aleksandre, retko koje dobro delo prodje nekaznjeno! Salim se samo napred sa dobrotvornim radom!
 
Odgovor na temu

dragan5502
Dragan Nedeljkovic
student
Beograd

Član broj: 90237
Poruke: 11
79.101.227.*

Sajt: spaces.msn.com/nedeljkovi..


Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...18.08.2009. u 07:47 - pre 177 meseci
Websurfer, posto toliko surfujes baci koji link za SEO optimizaciju ...

Znas li ko mozda drzi neki ozbiljan kurs iz SEO optimizacije ?

Pozdrav svima i HVALA na ucescu u potrazi !!!
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...18.08.2009. u 08:43 - pre 177 meseci
Pa nisam bas mnogo upoznat sa zaista dobrim lokacijama na tu temu ali potrudicu se da ti pronadjem. Ima dosta toga na netu na tu temu ali na zalost ima i dosta promovisanja "black hat" tehnika.
 
Odgovor na temu

dragan5502
Dragan Nedeljkovic
student
Beograd

Član broj: 90237
Poruke: 11
79.101.227.*

Sajt: spaces.msn.com/nedeljkovi..


Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...18.08.2009. u 08:53 - pre 177 meseci
HVALA u napred websurfer !!!
 
Odgovor na temu

old
Tomislav Vujević
freelance
SR

Član broj: 16670
Poruke: 1143
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+17 Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...18.08.2009. u 13:06 - pre 177 meseci
Najviše se može naučiti na forumima, ali po pravilniku ovog (i ne samo ovog) foruma nepoželjno je reklamiranje drugih.

Za one koje muči engleski, mnogo kvalitetnog materijala na hrvatskom može se naći na stranici pokretača teme:
http://www.elitesecurity.org/t225363-Najkorisniji-SEO-alati (U levom panelu uz post stoji "Sajt: ...")

Naravno, "top" teme SEO odeljka Elitesecurity sajta takođe sadrže podosta (stranih) resursa.

Pored lekcija sa Net-a neophodno je samostalno testiranje! Što zbog neznanja, što zbog zastarelosti, neki resursi daju pogrešne informacije.
Ilustrativan primer je jedna sveža tema na ovom podforumu - http://www.elitesecurity.org/t...acije-hostinga-lokalnog-domena . Pojavljivanje protivrečnih odgovora je uobičajena stvar. (A to je ipak bolje od blogova, gde se vide stavovi samo jedne strane - izuzev eventualno u komentarima).

Za arbitražu nije merodavno ni ono malo sa izvornika. "Google webmaster guidelines" i Mat Cutts blog su daleko od "nepristrasnog pravilnika". Google je u stalnom ratu protiv SEO manipulacija, pa objavljuje samo ono što ide njemu u korist.

Za kraj:
http://www.thuk.co.uk/blog/200...s-dont-apply-to-google-itself/


 
Odgovor na temu

dragan5502
Dragan Nedeljkovic
student
Beograd

Član broj: 90237
Poruke: 11
79.101.227.*

Sajt: spaces.msn.com/nedeljkovi..


Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...18.08.2009. u 17:40 - pre 177 meseci
Websurfer ti si se bas potrudio ... Hvala jos jednom ...
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...18.08.2009. u 18:15 - pre 177 meseci
@dragan5502

Zasto si imao tolika ocekivanja bas od mene? Nisam ni obecao da cu uspeti da ti pronadjem neki ozbiljan kurs iz SEO optimizacije vec da cu pokusati da pronadjem a za takvu potragu potrebno je odvojiti neko vreme... Takodje, postoji dosta stvari na netu koje su prevazidjene i lose pa je ponekad bolje ne uraditi optimizaciju nego uraditi je lose. Takodje, upozorio sam te na stetnost "black hat" tehnika (koje mnogi naivno prihvate da prevare Google) a koje mogu samo da ti odmognu.
 
Odgovor na temu

||NeX||
Nedim Šabić
Vlasnik SEO.ba
BiH

Član broj: 1430
Poruke: 1733
92.36.173.*



+4 Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...19.08.2009. u 12:29 - pre 177 meseci
Na balkanu ne postoji kurs za SEO, koliko je meni poznato. Dakle niko od priznatih stručnjaka ih ne radi.
Ubuduće bih zamolio da ponude za posao šaljete preko PP ako pokretač nije u potrazi za kadrom (barem to ne spominje u početnom postu),
a ako jeste, onda će oglas staviti u taj podforum, a ne ovdje.
Sve sljedeće ponude će biti izbrisane.
 
Odgovor na temu

Sasha21
Sokobanja

Član broj: 59098
Poruke: 176
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.as-design.net


+12 Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...05.11.2009. u 00:13 - pre 174 meseci
zašto bi tražio webkurs na srpskom kad na engleskom imaš više materijala

ako ti treba neka pomoć ja ću ti dati neke programčiće koji služe za analizu, ali ne i za promociju.

promociju ćeš morati da odradiš "ručno".
Nekada sam bio ljudsko biće... a onda sam dobio modem.
 
Odgovor na temu

dragan5502
Dragan Nedeljkovic
student
Beograd

Član broj: 90237
Poruke: 11
*.co.uk
Via: [es] mailing liste

Sajt: spaces.msn.com/nedeljkovi..


Profil

icon Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...05.11.2009. u 08:06 - pre 174 meseci
ajd cimni me na e-mail ako mozes imam neki lepi predlog za sve to. [email protected]




--0-983964346-1257408372=:95319
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable

--- On Thu, 5/11/09, Sasha21 <[email protected]> wrote:From: Sasha21 <[email protected]>Subject: Re: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova... [elitesecurity.pracenje.teme]To: [email protected]: Thursday, 5 November, 2009, 1:13zašto bi tražio webkurs na srpskom kad na engleskom imaš više materijalaako ti treba neka pomoć ja ću ti dati neke programčiće koji služe za analizu, ali ne i za promociju.promociju ćeš morati da odradiš "ručno".--http://www.elitesecurity.org/p2430866Prijave/odjave: http://www.elitesecurity.org/pracenje#372195Ne menjajte sledece dve linije ukoliko odgovarate putem emaila!esauth:372195:edd643cecca03880d3f176d524f3d913Odgovor pisite *iskljucivo* ispod ove linije:ajd cimni me na e-mail ako mozes imam neki lepi predlog za sve to. [email protected]



--0-983964346-1257408372=:95319--
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Pomoc okopronalazenjakursa za SEO optimizaciju sajtova...

[ Pregleda: 3575 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.