Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

fantomska index.htm.....ili ja nemam pojma o cemu se radi....

[es] :: ISP :: fantomska index.htm.....ili ja nemam pojma o cemu se radi....

[ Pregleda: 3373 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dragan_v
Dragan Vasic
\Telekom\It\
batocina

Član broj: 9084
Poruke: 131
*.telekom.yu

Jabber: Vaske@elitesecurity.org
ICQ: 48390397
Sajt: www.bestcentar.com


Profil

icon fantomska index.htm.....ili ja nemam pojma o cemu se radi....11.12.2003. u 07:55 - pre 247 meseci
Pozdrav !
Dakle....Verat:ja - 2:0
Opet imam problema....covek kome sam uradio sajt i postavio ga na .co.yu kod verata letos, sada je zakupio isto ime na .net i .org domenima.....opet kod verata...
i sta se desava......totalcommander......odem na ftp.....obrisem default 'index.htm' i popnem na server svoj index.htm....prosto....
i onda.....na .org adresi sve radi kao sto i treba.....ali na .net opet vidim ''veratNET-stranica je u pripremi''

Brisao i uploadovao preko nekoliko puta......moji fajlovi JESU gore......ODAKLE OVAJ VERATOV index.htm ?

Cekam odgovor od ljudi sa verata...prvi odgovor je bio ''popni fajl na server i prekrsti ga u index.htmL''

ne pije vodu...

jos je bitno da dodam i da je nalog uplacen 11 novembra i da se vidi sa svih tacaka.....dakle yuNIC jeste uradio posao...jel moguce da je bas on nesto zeznuo oko NET adrese ?

HELP !
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: fantomska index.htm.....ili ja nemam pojma o cemu se radi....11.12.2003. u 10:41 - pre 247 meseci
Ne moze NIC na takav nacin da ti pravi probleme. To je na hostingu.

Prva svtar koja može da bude to je keš. Legni na Ctrl+R u čitaču ne bi li preskočio sve moguće keš kopije.

Dalje, obrisi sve datoteke sa hsotinga i probaj da li ce ti server prijaviti gresku.

Onda, stavi na sajt recimo test.htm i probaj da ga otvoris direktno.
 
Odgovor na temu

Dragan_v
Dragan Vasic
\Telekom\It\
batocina

Član broj: 9084
Poruke: 131
*.telekom.yu

Jabber: Vaske@elitesecurity.org
ICQ: 48390397
Sajt: www.bestcentar.com


Profil

icon Re: fantomska index.htm.....ili ja nemam pojma o cemu se radi....11.12.2003. u 11:54 - pre 247 meseci
ok.....mozda je moja greska...nisu mi pri ruci papiri, pa ne mogu da budem siguran.....ali cini mi se da sam procitao (posto nisam ja registrovo domene, samo sam dobio papire sa siframa i nalozima)...da su username-ovi i passwordi isti za oba domena.......a sada koliko mi se cini , verat ne moze tako...i ljudi kazu da ...u slobodnom prevodu...ako u , recimo wsftp ili commanderu , za ftp adresu uneses, na primer: mojsajt.ORG a unese username i pass od nekidrugisajt.NET, ulogovaces se na ovaj drugi ciji username i pass koristis.....

sto dovodi do zakljucka da sam ja u oba naloga kucao iste sifre i passworde, i da sam, u stvari gledao samo jedan te isti ftp prostor.

kad odem kuci pogledacu ponovo papire sa passwordima , pa cu da potvrdim (ili demantujem) ovo....
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
*.verat.net



+11 Profil

icon Re: fantomska index.htm.....ili ja nemam pojma o cemu se radi....11.12.2003. u 12:34 - pre 247 meseci
To jeste tačno. Na Veratu ne možeš imati isti user name i pass za dva sajta.
 
Odgovor na temu

byTer

Član broj: 10936
Poruke: 1221
*.ptt.yu

ICQ: 47761626


Profil

icon Re: fantomska index.htm.....ili ja nemam pojma o cemu se radi....11.12.2003. u 16:28 - pre 247 meseci
U medjuvremenu probaj da iskljucis proxy server iz browsera, pa da vidis da li jje to nova stranica.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: fantomska index.htm.....ili ja nemam pojma o cemu se radi....

[ Pregleda: 3373 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.