Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ukinuta UMTS tehnologija za prepaid korisnike? ili je nesto drugo u pitanju?

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: ukinuta UMTS tehnologija za prepaid korisnike? ili je nesto drugo u pitanju?
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)

[ Pregleda: 2702 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pinkpanterr

Član broj: 175003
Poruke: 79
*.vdial.verat.net.



Profil

icon ukinuta UMTS tehnologija za prepaid korisnike? ili je nesto drugo u pitanju?30.04.2009. u 00:57 - pre 182 meseci
da, drugari moji, nestao mi je 3G signal, mreža UMTS, na kojoj mi je aparat bio podešen, pa sam se mora vrati na GSM ili DUAL mode, pretraživši mrežu i zvanjem korisničkog zakljčeno je sledeće da je mts podmuklo ukino taj signal (kao što piše u naslovu teme) i da će ga najverovatnije naplaćivati, istovremeno je primećeno da je protok informacija na netu i traženju stanja preko koda usporen... evo sličica,

PRE



POSLE



Citat:
UMTS (Universal Mobile Telecommunications System)
UMTS je jedna od tehnologija treće generacije mobilne telefonije. U odnosu na GSM ova mreža osim telefonije omogućava i uspostavljanje video poziva. Paketski prenos podataka se odvija brzinom od 384Kb/s prilikom download-a i 64Kb/s prilikom upload-a.
 
0

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
212.200.65.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: ukinuta UMTS tehnologija za prepaid korisnike? ili je nesto drugo u pitanju?30.04.2009. u 11:23 - pre 182 meseci
Ja sam trenutno kao prepaid korisnik mt:s-a (kartica uz Van Gogh) online sto preko GPRS/EDGE sto kroz UMTS/HSDPA mreze mt:s-a. I radi. Pre ce biti da imaju neki problem sa nekom baznom stanicom sa koje primas 3G signal.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
0

Bockyman

Član broj: 165558
Poruke: 241
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Re: ukinuta UMTS tehnologija za prepaid korisnike? ili je nesto drugo u pitanju?30.04.2009. u 16:45 - pre 182 meseci
Λ Ovo je verovatno tacnije!
Hedonizam jača organizam!!!

www.limundo.com/ref/Bockyman
 
0

pinkpanterr

Član broj: 175003
Poruke: 79
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: ukinuta UMTS tehnologija za prepaid korisnike? ili je nesto drugo u pitanju?30.04.2009. u 22:45 - pre 182 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic: Ja sam trenutno kao prepaid korisnik mt:s-a (kartica uz Van Gogh) online sto preko GPRS/EDGE sto kroz UMTS/HSDPA mreze mt:s-a. I radi. Pre ce biti da imaju neki problem sa nekom baznom stanicom sa koje primas 3G signal.


skupio sam snage da ponovo zovem i nije se javila plavuša koja pekida vezu kad ne zna odgovor... imaju neke radove na sistemu, oll.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 01.05.2009. u 00:26 GMT+1]
 
0

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
77.46.187.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: ukinuta UMTS tehnologija za prepaid korisnike? ili je nesto drugo u pitanju?30.04.2009. u 23:26 - pre 182 meseci
Problem resen, stavljam katanac.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: ukinuta UMTS tehnologija za prepaid korisnike? ili je nesto drugo u pitanju?
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)

[ Pregleda: 2702 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.