Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HITNO!! Prodajem LTD preduzece u Sloveniji Kinezima Rusima ili trecim nacijama. KAKO?

[es] :: Vodič za posao :: HITNO!! Prodajem LTD preduzece u Sloveniji Kinezima Rusima ili trecim nacijama. KAKO?

[ Pregleda: 2132 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marki4_YU
BGD

Član broj: 145132
Poruke: 28
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon HITNO!! Prodajem LTD preduzece u Sloveniji Kinezima Rusima ili trecim nacijama. KAKO?22.02.2009. u 13:44 - pre 183 meseci
Nekoliko meseci radio sam sa svojim preduzecem u Ljubljani. Ali zbog vojske moram da napustim celu situaciju (potrcao sam pred rudu a u amasadi nisu imali razumevanja za celu situaciju) i sada moram da prodam preduzece. Poslovao sam sa pozitivnom nulom. Preduzece je registrovano za gradjevinu ali se lako moze preregistrovati. Prodao bih ga nekom iz Kine ili Rusije ko zeli da rosiri biznis po evropi narocito po tom delu balkana. Slovenija ima luku Koper itd veoma je povoljna za biznis. U ovoj krizi kada svi propadaju oni su ostali u suficitu. Zanima me kako to da izvedem na kojim sajtovima da se oglasavam itd. Da li da angazujem neku agenciju da mi to odradi. HITNO MI JE POTREBNA POMOC.
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.sbb.rs.



+52 Profil

icon Re: HITNO!! Prodajem LTD preduzece u Sloveniji Kinezima Rusima ili trecim nacijama. KAKO?25.02.2009. u 22:46 - pre 183 meseci
http://www.biznisforum.com/viewforum.php?f=3

Bilo bi zanimljivo (meni barem) saznati i malo o troškovima poslovanja u SLO, propisima, administrativnim procedurama itd.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: HITNO!! Prodajem LTD preduzece u Sloveniji Kinezima Rusima ili trecim nacijama. KAKO?

[ Pregleda: 2132 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.