Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U pomoć!!! Da li iz Panik lampe 60 LED treba da se čuje zvuk kao da ključa ulje???

[es] :: Elektronika :: U pomoć!!! Da li iz Panik lampe 60 LED treba da se čuje zvuk kao da ključa ulje???

[ Pregleda: 7099 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

upomoc9

Član broj: 211647
Poruke: 2
89.216.111.*



Profil

icon U pomoć!!! Da li iz Panik lampe 60 LED treba da se čuje zvuk kao da ključa ulje???06.02.2009. u 22:47 - pre 185 meseci
Ljudi, pomagajte!
Danas sam kupio prvi put Panik lamu i vidim da se zove samo Panik lampa 60 LED.
Uključio sam je da se puni i iz nje se čuje zvuk ključanja kao na primer kad ključa ulje na ringli ili kao zvuk koji se čuje iz onih uljanih radijatora kad se uključe.

Ne razumem se i ne znam da li to tako treba.

Inače, ima vrlo mali miris kao plastike iz nje, ali nisam mislio da je to čudno jer je ipak nova i prvi put se koristi.

Nego, sad me mnogo brine ovaj zvuk.

hvala
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: U pomoć!!! Da li iz Panik lampe 60 LED treba da se čuje zvuk kao da ključa ulje???06.02.2009. u 22:59 - pre 185 meseci
Javi kad pocne da dimi > vadi to iz struje crkava ti trafo za punjenje baterija !
 
Odgovor na temu

robert63

Član broj: 55855
Poruke: 3732
91.150.106.*



+101 Profil

icon Re: U pomoć!!! Da li iz Panik lampe 60 LED treba da se čuje zvuk kao da kljuca ulje???06.02.2009. u 23:00 - pre 185 meseci
Dok Ti neko odgovori,,,,"to se mozda i zapali-dok-puni" !!!

Ne bi trebalo da se cuje NIKAKAV zvuk iz punjaca ili iz uredjaja koji se puni,
a tek ne bi trebalo da mirise na plastiku.

Punjaci i Uredjaji treba da budu tako dimenzionisani da se nista u njima NE pregrejava niti topi ili "mirise" dok pune.

Za tvoju sigurnost:

Prekini sa punjenjem veceras (nocas),,,pa nastavi sutra,dok je dan i kada Si blizu lampe.

Ako imalo posumnjas na neku pregrejanost,miris ili nenormalnost,,,ISKLJUCI punjenje i vrati (zameni)
lampu i punjac kod prodavca.

Poz
 
Odgovor na temu

upomoc9

Član broj: 211647
Poruke: 2
89.216.111.*



Profil

icon Re: U pomoć!!! Da li iz Panik lampe 60 LED treba da se čuje zvuk kao da ključa ulje???06.02.2009. u 23:12 - pre 185 meseci
Ljudi hvala mnogo na odgovorima ja samo da proverim.
Isključio sam i sutra ću da je vratim ima račun i sve.

Nego nisam tolika budala, no danas po podne kupio lampu i uključio da se puni a ono buka u kući ukućani i to pa se ništa nije čulo.

I eto sad sedim i čujem kao ono tiho ulje na vatri sto bi se reklo i ko velim da pitam jer se ne razumem u te LED lampe.
Srećom da sam uopšte čuo i primetio taj zvuk jer je relativno tih u odnosu na ostalu buku u kući.

A za onaj blagi miris plastike sam se tesio da je eto nov uredjaj a sve je to valjda kinesko ili čije je, ko bi ga znao, tako da reko - proćiće taj blagi miris.

Na njoj pise samo mala etiketica uvoznik Mac Trade Group a zemlja porekla P.R.C , znači kinesko i nema ništa više ni dekleraciju, ni ništa. A 2000 košta u prodavnici tehnike.

Hvala još jednom mnogo i nemojte se smejati, svakom se može desiti ovo, čak i da ne primeti.
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: U pomoć!!! Da li iz Panik lampe 60 LED treba da se čuje zvuk kao da ključa ulje???06.02.2009. u 23:20 - pre 185 meseci
Kinezi se smeju ! jer nema drugih proizvoda za iste pare.
Nikome nije smesno kad gori kuca ,to ti robert63 objasnio da budes pored nje ,nije uzalud .
 
Odgovor na temu

robert63

Član broj: 55855
Poruke: 3732
91.150.106.*



+101 Profil

icon Re: U pomoć!!! Da li iz Panik lampe 60 LED treba da se čuje zvuk kao da ključa ulje???06.02.2009. u 23:22 - pre 185 meseci
Niko se nije smejao,,,,,,,,,veruj Ti-!!!!!!! ( kako da Te uverimo ?)

Samo savet da punjenje nastavis sutra u toku dana.

Proveri da li taj punjac stvarno puni Akumulatore ?
Posle 10-15 minuta punjenja bi Lampa vec trebala da " ume da dobro svetli"---naravno ne dugo,,
a to bi bio znak da se akumulatori pune.

Ako imas neku kontrolnu lampicu (LED) za punjenje proveri i to,,da li radi.

Nastavak punjenja sutra,,,,,

 
Odgovor na temu

75-TAK

Član broj: 97815
Poruke: 14
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: U pomoć!!! Da li iz Panik lampe 60 LED treba da se čuje zvuk kao da ključa ulje???19.02.2009. u 00:31 - pre 184 meseci
ako u medjuvremneu nije lampa crkla..... ne kuva ti trafo ,nego cvrci i prokuvava ona crna punjiva
baterija(akumulator)
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: U pomoć!!! Da li iz Panik lampe 60 LED treba da se čuje zvuk kao da ključa ulje???

[ Pregleda: 7099 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.