Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u

[es] :: Matematika :: Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u

[ Pregleda: 8092 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stalker
Branko Kokanovic
Beograd

Član broj: 11897
Poruke: 606
*.rcub.bg.ac.yu



+2 Profil

icon Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u22.11.2003. u 17:46 - pre 248 meseci
Zanimaju me dve stvari:
1.Kako se na engleskom kaze krivolinijski integral (prve i druge vrste)? (nije contour jer mi daje samo za kompleksnu analizu,a to mi ne treba...bar ne jos)
2.Jel neko probao i da li mogu da se nadju zadaci na net-u, tj. koji je sablon za trazenje na google-u.Zadaci se kaze "problems", ali ne nalazim nista. Evo konkretno za krivolinijske integrale. Trebaju mi od osnovnih do teskih zadataka, ne moraju da imaju resenja, samo rezultat. Imam samo neku ispitnu zbirku za Mat3 i mislim da ce mi ona biti dovoljna, ali npr. krivolinijskih ima slabo. Takodje ce mi trebati isto za Fourier-ove redove, mozda Laplasovu itd. tako da moze sablon za trazenje, sajtovi i vasa iskustva.
 
Odgovor na temu

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.ppp-bg.sezampro.yu



+13 Profil

icon Re: Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u22.11.2003. u 18:20 - pre 248 meseci
Line integral, path integral ?

A šta će ti to ? Par zar ti nije dosta što se odradi na vežbama ? Kolko sam shvatio Ješića, dovoljno je ono što se radi na vežbama + skripta koju će da okači 25. ovog meseca na sajtu.
 
Odgovor na temu

stalker
Branko Kokanovic
Beograd

Član broj: 11897
Poruke: 606
*.rcub.bg.ac.yu



+2 Profil

icon Re: Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u22.11.2003. u 19:14 - pre 248 meseci
Kako da mi je dovoljno 5 zadataka iz neke oblasti koje oni rade. Pa moram valjda i da vezbam odnekude
 
Odgovor na temu

vladab
Vladimir Bašanović
Beograd

Član broj: 9512
Poruke: 498
*.verat.net



Profil

icon Re: Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u22.11.2003. u 21:00 - pre 248 meseci
Pa, daće ti zadatke za domaći. Biće oko 25 za prvi deo (koji je on predavao), a rekao je da će Malešević dati nešto slično. Takođe je rekao da će na ispitu da budu zadaci skoro identični onima koje je davao na vežbama i za domaći. Ne razumem šta ti više treba!?
Obično ljudi prave aproksimaciju kada spremaju ispite, a ti se buniš kada to asistent uradi umesto tebe. ;O)
 
Odgovor na temu

stalker
Branko Kokanovic
Beograd

Član broj: 11897
Poruke: 606
*.rcub.bg.ac.yu



+2 Profil

icon Re: Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u23.11.2003. u 13:26 - pre 248 meseci
Citat:
Obično ljudi prave aproksimaciju kada spremaju ispite

Pa pravim i ja isto, mislim da sam to negde ovde i napisao, ali ako bas hocete, jel vam palo na pamet da mozda volim da radim zadatke, da volim sto vise da ih radim i sto teze,takodje

Citat:
a ti se buniš kada to asistent uradi umesto tebe

Ne verujem ja Jesicu ni reci. Evo sta je uradio prosle godine na Verovatnoci (prica starijeg kolege,parafraziracu):Postoje ti dve zbirke za Verovartnocu. Rekao nam je da ne radimo ni slucajno zadatke iz druge, jer ce biti samo iz prve. Na ispitu je $&#$%#^ dao zadatke samo iz druge uz obrazlozenje da nije rekao da mogu da budu i iz nje, samo da postupak ne valja. (Kako fino)

Postoje i line i path integrals, ali zadaci ne postoje, najvise nalazim primer poneki. Kako se, BTW, na engleskom kaze zbirka zadataka:). Ne verujem da na net-u tako nesto ne postoji
 
Odgovor na temu

stalker
Branko Kokanovic
Beograd

Član broj: 11897
Poruke: 606
*.drenik.net



+2 Profil

icon Re: Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u14.12.2003. u 20:06 - pre 247 meseci
Nasao sam na net-u nekoliko zadataka iz trostrukih integrala sa sve resenjima,pa pogledajte koga zanima

Ovde
 
Odgovor na temu

srdjant
beograd

Član broj: 17779
Poruke: 11
*.etf.bg.ac.yu



Profil

icon Re: Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u14.01.2004. u 12:45 - pre 246 meseci
Jesa nije prosle godine predavao verovatnocu!To su radile Rasajski i KOledin.A Jesa je skroz ok lik.Kako nam je govorio tako je i radio.
 
Odgovor na temu

anon315

Član broj: 315
Poruke: 1657
*.verat.net



+13 Profil

icon Re: Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u14.01.2004. u 16:26 - pre 246 meseci
Kad si već kod toga, Ješic i Lacković su jedni od retkih koji stvarno profesionalno rade svoj posao, za razliku od nekih da ih sada ne pominjem ...

Sve pohvale i preporuke za njihova predavanja, vežbe i organizaciju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Matematika :: Krivolinijski integrali i kako naci zadatke na net-u

[ Pregleda: 8092 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.