Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

firefox 3.0.4 problemi sa ćiriličnim naslovima stranica

[es] :: Browseri :: firefox 3.0.4 problemi sa ćiriličnim naslovima stranica

[ Pregleda: 2351 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rmpalija
Domaćica
Tenja

Član broj: 199747
Poruke: 3
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon firefox 3.0.4 problemi sa ćiriličnim naslovima stranica28.11.2008. u 17:26 - pre 187 meseci
Imam jedan čudan problem sa firefox-om 3.0.4. Čitam recimo www.politika.rs, ili bilo koji članak na wikipediji. Stranica ispisana ćirilicom, naslov stranice isto. Sve je ok, uredno predstavljeno. Nakon što pozatvaram tabove sa tim stranicama i nešto kasnije opet pokušam otvoriti, i dalje je sve u redu samo naslov stranice gore skroz u program bar-u prikazuje ??????????:???????:??????? (otprilike nakucano, svaki znak ? zamjenjuje jedno slovo). Naslov stranice u tab-u je predstavljen ispravno. IE7 i google chrome koje imam također instalirane nemaju tih problema. OS je Vista Business SP1. Najčudnije je to što se ista stvar događa i na računalu sa instaliranim XP-om. Da li je tko imao sličnih problema? Pozdrav,

Nenad
 
Odgovor na temu

_Diamond_
Around Belgrade

Član broj: 202362
Poruke: 134
*.041net.co.yu.

Sajt: www.kalem-tkano.info


+3 Profil

icon Re: firefox 3.0.4 problemi sa ćiriličnim naslovima stranica01.12.2008. u 09:18 - pre 187 meseci
Hm,ne mogu da reprodukujem tvoj problem,imam Xp.Pokušao sam sa kasnijim otvaranjem kao i sa brisanjem cache-a.Meni radi dobro.Koristim portabl verziju.Da li ti je unicode utf 8 character encoding ? Probaj da dodaš srpski jezik.
 
Odgovor na temu

rmpalija
Domaćica
Tenja

Član broj: 199747
Poruke: 3
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: firefox 3.0.4 problemi sa ćiriličnim naslovima stranica01.12.2008. u 11:08 - pre 187 meseci
Napravio sam kompletnu reinstalaciju firefox-a na oba računala, dodao srpski jezik i namjestio Unicode kao default character encoding. Za sada je sve u redu. Greška se nije ponavljala. Moguće da je u pitanju problem sa nekim od addon-ova. _Diamond_ hvala na odgovoru.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: firefox 3.0.4 problemi sa ćiriličnim naslovima stranica

[ Pregleda: 2351 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.