Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U čemu je kvalitet Verat i Sezam hostinga u odnosu na druge domaće hosting firme? ?

[es] :: Hosting :: U čemu je kvalitet Verat i Sezam hostinga u odnosu na druge domaće hosting firme? ?

[ Pregleda: 3189 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon U čemu je kvalitet Verat i Sezam hostinga u odnosu na druge domaće hosting firme? ?10.11.2008. u 09:13 - pre 188 meseci
Koliko god se trudim ne mogu da razumem u čemu je prednost Veratovog i Sezamovog hostinga u odnosu na druge u Srbiji osim u cenama. Pa tu da ubrojim i Loopia. Kod njih sam video tešku glupost kupovine 1 sql baze za tonu novca...kod drugih to ima neograničeno. Veratov hosting je obična rupa bez panela, kao prazno bure.

Da li uopšte neko može da mi objasni po čemu su kvalitetnija ova tri hostinga od npr. Oklopa, Uniwebhosta? Ovo me zaista interesuje jer danima pokušavam da ubedim pojedione ljude u to šta je bolje. Ne razumem da obrazovan čovek, stručnjak svetskih razmera hoće svoj sajt i kao pijan plota drži se Verata i Sezama. Kako ja sad argumentovano da čoveku objasnim poo čemu je Verat kvalitetniji od drugih, a on baš zapeo za njega. Sećam se da sam na verat hostingu hteo svoj mejl pa su nešto seckali, preusmeravali...




[Ovu poruku je menjao srpsko gradjevinarstvo dana 10.11.2008. u 12:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Marko Cukalac
Network Engineer
Beograd

Član broj: 65080
Poruke: 478
*.yubc.net.

Jabber: markish@svastarija.net
Sajt: www.markish.net


+11 Profil

icon Re: U čemu je kvalitet Verat i Sezam hostinga u odnosu na druge domaće hosting firme? ?11.11.2008. u 20:32 - pre 188 meseci
Sezam je jedini ISP koji ne drzi servere za hosting u srbiji nego ima zakupljeno kod evservers-a tj. theplanet-a.. to je sramota! Na pitanje zasto provajderi pre Unija, Oklopa i sl... Zato sto Uni, Oklop i sl. nemaju svoje servere, nemaju nista, a ovo su ipak ozbiljne firme.. i ne bih se slozio da verat, sezam i loopia imaju najbolji hosting.. ima i drugih provajdera mozda malo skupljih ali definitivno po meni bolje usluge od navedenih..

[Ovu poruku je menjao Marko Cukalac dana 11.11.2008. u 21:57 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Marko Cukalac dana 11.11.2008. u 21:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sezamhosting
Beograd

Član broj: 171312
Poruke: 11
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.sezamhosting.com


Profil

icon Re: U čemu je kvalitet Verat i Sezam hostinga u odnosu na druge domaće hosting firme? ?14.11.2008. u 09:07 - pre 188 meseci
Citat:
Marko Cukalac: Sezam je jedini ISP koji ne drzi servere za hosting u srbiji nego ima zakupljeno kod evservers-a tj. theplanet-a.. to je sramota!...

[Ovu poruku je menjao Marko Cukalac dana 11.11.2008. u 21:57 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Marko Cukalac dana 11.11.2008. u 21:57 GMT+1]


Poštovanje,

SezamPro Hosting 95% svojih servera drži upravo u Srbiji, pa bih Vas zamolio da editujete poruku.
SezamPro hosting
profesionalan & kvalitetan hosting
 
Odgovor na temu

srpsko gradjevinarstvo

Član broj: 124392
Poruke: 1188
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: U čemu je kvalitet Verat i Sezam hostinga u odnosu na druge domaće hosting firme? ?14.11.2008. u 09:39 - pre 188 meseci
E pa kad ste već tu objasnite mi u čemu ste vi to bolji od ostalih hostera.Jer meni nije uopšte jasna politika cena kod ove thi hosting kompanije. Možda vi nešto znate što ostali ne znaju.
 
Odgovor na temu

Miroslav Ćurčić
ex mVeliki
Novi Sad

Član broj: 19034
Poruke: 1118
*.adsl.beotel.net.



+19 Profil

icon Re: U čemu je kvalitet Verat i Sezam hostinga u odnosu na druge domaće hosting firme? ?14.11.2008. u 09:47 - pre 188 meseci
Verat nema nikakav kvalitet, cenu ne mogu smatrati kvalitetom.
Neobee je tu negde gde i Verat.
Oklop je prestao sa hosting uslugama.
Loopia je kao ispostava neke skandinavske firme ali se ipak mnogo njih žalilo na podršku, a i paketi su im nezgrapni.
Sa SezamPro-om nemam iskustva, ne znam nikog ko hostuje kod njih.
"The quieter you become, the more you are able to hear."
Blog | PowerCMS
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: U čemu je kvalitet Verat i Sezam hostinga u odnosu na druge domaće hosting firme? ?

[ Pregleda: 3189 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.