Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde se sad nalazi filozofski fakultet iz Prištine?

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Gde se sad nalazi filozofski fakultet iz Prištine?

[ Pregleda: 3398 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
93.86.4.*



+144 Profil

icon Gde se sad nalazi filozofski fakultet iz Prištine?30.10.2008. u 08:28 - pre 187 meseci
Pozdrav,

zna li neko gde je premešten filozofski fakultet čije je sedište bilo u prištini, da li je on, nakon što je situacija otišla u k****, premešten negde u srbiju ??
Treba mi kontakt telefon.

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

Phikret
Fikret Pašović
freelancer
Novi Pazar - Beograd

Član broj: 192541
Poruke: 71
*.beobug.com.

Sajt: www.mojestudije.info


+2 Profil

icon Re: Gde se sad nalazi filozofski fakultet iz Prištine?30.10.2008. u 20:49 - pre 187 meseci
Većina fakulteta sa Prištinskog univerziteta je posle rata izmeštena u Kosovsku Mitrovicu, odnosno Zvečan. Neki fakulteti su bili izmešteni u Novi Pazar, ali više nisu u Pazaru jer je Novopazarski univerzitet sad samostalan državni univerzitet. Potraži na Google-u info o mitrovačkom univerzitetu, a možda će ti se neko javiti i ovde ko studira dole. Za Zvečan sam siguran da je u njemu likovna akademija, a možda i stomatologija (za ovo nisam siguran). Za filozofski pretpostavljam da je u Mitrovici.

Pozdrav
http://www.mojestudije.info
Svako ima pravo da se kreće i da bude kreten


 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
93.86.4.*



+144 Profil

icon Re: Gde se sad nalazi filozofski fakultet iz Prištine?31.10.2008. u 20:49 - pre 187 meseci
Da, pronašao sam web stranicu tog fakulteta, i adresa je u kosovskoj mitrovici, to mi je drugarica tražila, nadala se da je fax premešten negde u srbiju pa da se prebaci na njega jer joj u bg-u na istom faxu baš nejde...

thx
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Gde se sad nalazi filozofski fakultet iz Prištine?

[ Pregleda: 3398 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.