Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kablovski modem Motorola -> AirLive 5460apv2 -> PC desktop na lan, Laptop bežično...

[es] :: SOHO Networking :: Kablovski modem Motorola -> AirLive 5460apv2 -> PC desktop na lan, Laptop bežično...

[ Pregleda: 1999 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mstevan
Srem

Član broj: 46442
Poruke: 33
217.169.223.*



Profil

icon Kablovski modem Motorola -> AirLive 5460apv2 -> PC desktop na lan, Laptop bežično...20.10.2008. u 20:47 - pre 188 meseci
Probao sam da u naslovu malko objasnim muku koja me je snašla. Elem. Kablovski internet bi hteo da podelim na desktop i na laptop. Desktop bi išao preko LAN kabla a laptop (EeePC) bi išao bežično i sve to preko ovislink-ovog wl 5460AP access pointa. Ubacio sam novi firmware i dobio još jednu opciju GATEWAY, gde bi lan port 2 na 5460ap-u trebao da bude WAN port u koji bi uštekao motorolu, lan port 1 bi išao u desktop, preko bežične veze bi se spojio sa laptopom i.... Sve je to lepo, al` ne mogu da ga nateram da proradi, nikako. Sve sam probao, konfigurisao WAN port da bude i DHCP i očitao motorolinu adresu pa stavio da bude statička... I neće. I desktop i laptop se povezuju na 5460ap bez problema mogu da pristupim web interfejsu ap-a i žično i bežično ali nema interneta nigde. Help?


P.S. Čitao sam dosta tema o ovome na forumu ali nijedna nije dala rešenje gore navedenog problema...

[Ovu poruku je menjao mstevan dana 20.10.2008. u 22:12 GMT+1]
M. Stevan
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Kablovski modem Motorola -> AirLive 5460apv2 -> PC desktop na lan, Laptop bežično...

[ Pregleda: 1999 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.