Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Moze li mi neko objasniti o cemu se zapravo ovde radi?

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Moze li mi neko objasniti o cemu se zapravo ovde radi?

[ Pregleda: 2211 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejan025
Odzaci

Član broj: 94627
Poruke: 3
*.opticon.hu.



Profil

icon Moze li mi neko objasniti o cemu se zapravo ovde radi?13.10.2008. u 16:41 - pre 189 meseci
Prvo, zeleo bih da se izvinem ukoliko sam promasio forum. A sad pitanje...
Naisao sam na sajt www.freelotto.com. Ponekad igram ovaj nas klasican pa reko' da probam i online varijantu, ukoliko uopste postoji neka prava. Ako bi neko ko je vican razumevanju tog "marketinskog" nacina opstenja sa ljudima bio voljan da mi objasni je li ovo prava stvar ili ne, bio bih mu veoma zahvalan.
Zbunilo me je to sto sutradan, kada se dobiju rezultati izvlacenja, traze da verifikujem svoje podatke, i kada to uradim vodi me na sledecu gde treba da upisem svoj broj kreditne kartice i CVV, iako sam ja u prethodnoj verifikaciji (stranici) jasno naznacio da ukoliko dodje do nekog dobitka zelim da mi bude isplacen cekom, a ne na moj bankovni racun.
Nadam se da ste me razumeli i da cu dobiti odgovor. Jos jedno izvinjenje ako tema nije na pravom mestu, ali ako moderatori misle da joj ovde nije mesto, nadam se da ce je prebaciti na pravo.
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Moze li mi neko objasniti o cemu se zapravo ovde radi?13.10.2008. u 17:30 - pre 189 meseci
Meni lici na prevaru ili ti kratko receno "scam". Nemoj da im dajes broj kartice, ni CVV.
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

Dejan025
Odzaci

Član broj: 94627
Poruke: 3
*.opticon.hu.



Profil

icon Re: Moze li mi neko objasniti o cemu se zapravo ovde radi?13.10.2008. u 18:58 - pre 189 meseci
E pa Majstore izgleda da si bio u pravu.
Evo malo sam guglao i dosao do teme gde ljude muci isti problem: http://www.scam.com/showthread.php?t=16561
 
Odgovor na temu

zoran13
Zoran Radojevic
Kragujevac

Član broj: 124434
Poruke: 74
*.ttnet.net.tr.

ICQ: 237925431


Profil

icon Re: Moze li mi neko objasniti o cemu se zapravo ovde radi?29.11.2008. u 00:10 - pre 187 meseci
Ako si gledao B92 u cetvrtak uvece, 27.11.2008,oko 21h... mogao si da vidis pricu bar o tom sajtu i kako je dvoje ljudi naselo na to...emisijaje poput insajdera, ali ne znam tacno kako se zove...tematika je internet pevare i slicno...

ps. ne uplacuj ni dinar na nijedan od sajtova takave vrste..

pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Moze li mi neko objasniti o cemu se zapravo ovde radi?

[ Pregleda: 2211 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.