Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sipura-xxxx i glasovni meniji- moguche na Windows mashini?

[es] :: Fiksna telefonija :: Sipura-xxxx i glasovni meniji- moguche na Windows mashini?

[ Pregleda: 2019 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

varelg

Član broj: 24494
Poruke: 187
*.dyn.optonline.net.



+2 Profil

icon Sipura-xxxx i glasovni meniji- moguche na Windows mashini?19.08.2008. u 03:40 - pre 190 meseci
Na moju Windows mashinu imam snimljeno nekoliko glasovnih menija koji bi trebalo biti prezentirani prilikom poziva na moj fiksni telefon. Za FXO/FXS adaptera izbor je pao na Sipura- 3001. Pre nego shto se upustim u nabavku potrebnog hardvera zanima me dali je moguche da preko FXO/FXS adaptera tipa Sipura-xxx (modeli 1000, 2000 ili 3000) koji je prikljuchen na Windows komp prezentiram glasovne menije koje sam prethodno snimio kao odgovor na telefonske pozive na fiksni telefon. Pretraga po netu odlichno dokumentuje VoIP verziju onoga shto ja trazhim medjutim za fiksnu telefoniju nema skoro nishta...
Estamos listos?
 
Odgovor na temu

varelg

Član broj: 24494
Poruke: 187
*.dyn.optonline.net.



+2 Profil

icon Re: Sipura-xxxx i glasovni meniji- moguche na Windows mashini?19.08.2008. u 19:33 - pre 190 meseci
Umalo zaboravih, za server koji che "voziti" Sipuru najvjerojatnije biche 3CX server (besplatan je i radi pod Win)....
Estamos listos?
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Sipura-xxxx i glasovni meniji- moguche na Windows mashini?

[ Pregleda: 2019 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.