Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dal je moguce pomocu ikakvog programa otkriti ime na kojoj je potpisan ugovor interneta ak imam ip

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Dal je moguce pomocu ikakvog programa otkriti ime na kojoj je potpisan ugovor interneta ak imam ip

[ Pregleda: 3221 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

negative7
Ivan Raic

Član broj: 186110
Poruke: 151
*.tel.net.ba.



Profil

icon Dal je moguce pomocu ikakvog programa otkriti ime na kojoj je potpisan ugovor interneta ak imam ip29.06.2008. u 17:51 - pre 192 meseci
Svaka pomoc je dobro dosla.da pojasnim znaci uveo sam net i net mi je na to i to ime,dal mi ikakav program ili stranica omogucuje da to mogu vidit ak poznajem ip
 
Odgovor na temu

Rekla Kazala
Rekla Kazala
Čuće se

Član broj: 176359
Poruke: 156
212.200.145.*



Profil

icon Re: Dal je moguce pomocu ikakvog programa otkriti ime na kojoj je potpisan ugovor interneta ak imam ip29.06.2008. u 22:06 - pre 192 meseci
Za privatna lica u većini slučajeva nije moguće doći do te informacije (zavisi od ISP i njihovim policy) medjutim. U slučaju da policija zatraži te podatke od tvog ISP onda ih oni moraju dati. Idi na sledeću stranicu i u plavom polju pritisni "My IP Address" i videćeš šta možeš saznati o sebi.

http://www.domaintools.com/services/
Arguing on the internet is a bit like competing in the para-olympics, even if you win, your still a fucking retard!
 
Odgovor na temu

Milos Dedijer
SQA Engineer
Čačak/Beograd

Član broj: 25147
Poruke: 1159
*.dynamic.sbb.rs.



+10 Profil

icon Re: Dal je moguce pomocu ikakvog programa otkriti ime na kojoj je potpisan ugovor interneta ak imam09.07.2008. u 10:20 - pre 192 meseci
Kratko i jasno: NE
Make me a sandwich!
What? Make it yourself.
sudo Make me a sandwich!
Okay!




[url=http://blog.b92.net/user_stuff/uplo
ad/600/luter.1600.jpg] Martin Luter?
[/url]
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: Dal je moguce pomocu ikakvog programa otkriti ime na kojoj je potpisan ugovor interneta ak imam ip

[ Pregleda: 3221 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.