Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako se logovati kao administrator na SMF forumu - glupo pitanje, ali ja cu da poludim!!! :)

[es] :: Web aplikacije :: Kako se logovati kao administrator na SMF forumu - glupo pitanje, ali ja cu da poludim!!! :)

[ Pregleda: 5448 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lyrijan
vojni strucnjak

Član broj: 185269
Poruke: 30
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Kako se logovati kao administrator na SMF forumu - glupo pitanje, ali ja cu da poludim!!! :)27.06.2008. u 21:59 - pre 192 meseci
Pozdrav svima,

evo vec dva dana nikako da izvalim sta treba da uradim da bih se logovao kao administrator na svom SMF forumu. Ptretrazivao sam i na inostranim sajtovima, ali nigde nisam nashao odgovor, te stoga kontam da je neka glupost u pitanju koju ja ne mogu da izvalim. Sve je bilo u redu dok nisam sa svog racunara registrovao jos jedan nalog. E sad mi je ono ADMIN dugme nestalo, i ne znam sta da radim.

Takodje ne mogu ni za jednog drugog racunara da nadjem to admin dugme. Kako se logovati kao admin sa drugog racunara? Ako pokusham preko klasicnog login-a prijavi mi da ADMINISTRATOR kao korisnik ne postoji

znam da je neka uzasno glupa fora, ali stvarno cu da poludim!!! )))))))

 
Odgovor na temu

vejin
a.k.a. NOVII
Apatin

Član broj: 36383
Poruke: 524
79.101.236.*

Sajt: zanimljiv.org


+22 Profil

icon Re: Kako se logovati kao administrator na SMF forumu - glupo pitanje, ali ja cu da poludim!!! :)28.06.2008. u 13:31 - pre 192 meseci
Naravno da je jednostavno rešenje, ponovo učitaš backup koji si napravio pre nego si kreirao novoga korisnika, jeste da ces iygubiti sve sto se desavala na forumu u poslednjih nekoliko dana. Izvineš se korisnicima, zbog svoje greške i sve ok.

Naparavio si beckup, pre nego si čačkao po forumu, zar ne?
dajte nam sve podatke i dajte nam slobodu odlučivanja
novii blog
 
Odgovor na temu

Lyrijan
vojni strucnjak

Član broj: 185269
Poruke: 30
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Kako se logovati kao administrator na SMF forumu - glupo pitanje, ali ja cu da poludim!!! :)29.06.2008. u 17:34 - pre 192 meseci
hm... nisam....


pa zar ne postoji nijedan drugi nacin? Zar nije moguce da se sa drugog racunara pristupi kao administrator?

Jel to tako kod svih foruma (phpbb, vbulletin, IPB, myBB) - ako nije da menjam odmah...

 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Kako se logovati kao administrator na SMF forumu - glupo pitanje, ali ja cu da poludim!!! :)30.06.2008. u 16:02 - pre 192 meseci
http://www.imesajta.com/index.php?action=admin
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Kako se logovati kao administrator na SMF forumu - glupo pitanje, ali ja cu da poludim!!! :)

[ Pregleda: 5448 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.