Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Feedburner feed, Google Reader i Untitled subscription kao naziv feed-a

[es] :: Web aplikacije :: Feedburner feed, Google Reader i Untitled subscription kao naziv feed-a

[ Pregleda: 2697 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kwisko
Milan Stosic
Menadžer za e-poslovanje, MagelanApp
Nis

Član broj: 45713
Poruke: 10
77.46.174.*

Sajt: www.magelanapp.rs


Profil

icon Feedburner feed, Google Reader i Untitled subscription kao naziv feed-a22.05.2008. u 18:38 - pre 193 meseci
Pozdrav svima,

već nekoliko dana pokušavam da ispravim problem koji imam sa svojim RSS feed-om ali ni na FeedBurner forumu, ni na Google reader forumu nisam uspeo pronaći rešenje, tako da reših ovde da okušam sreću.

Naime, podigao sam sajt pod Wordpress-om i feed sa ovog sajta je http://www.salsanis.com/feed. Ovaj feed sam "povezao" sa FeedBurnerom (pomocu zvanicnog dodatka za WP) i dobio novu RSS adresu http://feeds.feedburner.com/salsanis.

Problem mi se javlja kada ovu novu adresu dodam u Google Reader, gde umesto naziva bloga (ručno sam upisao naziv feed-a u feed.php fajlove u <title> tagu, umesto ponuđenog) stoji Untitled subscription.

Pronašao sam neke informacije da Google Reader ponekad "kasni" sa prikupljanjem nekih informacija i da posle par sati naslov feed-a postane dobar, ali kod mene to nije slučaj.

Kada feed dodam u Bloglines onda dobijem dobar naziv feed-a, a isto se dešava i sa Live Bookmark-om u Firefox-u. Jedino sa Google reader-om imam problema da mi lepo prikaže naslov.

Da li je neko imao sličnih iskustava, ovakvog tipa?

Unapred hvala na odgovoru. Milan
MagelanApp.rs - Web aplikacija za poslovanje turističkih agencija
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Feedburner feed, Google Reader i Untitled subscription kao naziv feed-a

[ Pregleda: 2697 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.