Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Skype, nece da se pojavi (startuje se samo u taskbaru)

[es] :: Instant Messaging :: Skype, nece da se pojavi (startuje se samo u taskbaru)

[ Pregleda: 3177 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

frontier
Ilija Stojcevic
pozarevac

Član broj: 100730
Poruke: 65
*.ms012.net.



Profil

icon Skype, nece da se pojavi (startuje se samo u taskbaru)27.04.2008. u 12:19 - pre 193 meseci
Dali neko zna kako da popravim skype, naime kada ga aktiviram pojavi se u task baru, ali kada kliknem na njega nece da otvori prozor skype-a, isto se tako i torrent ponasa. Pokusao sam da ih obrisem i ponovo instaliram i nista. Izvinjavam se moderatoru ako sam post postavio na pogresno mesto. Unapred hvala
 
Odgovor na temu

frontier
Ilija Stojcevic
pozarevac

Član broj: 100730
Poruke: 65
*.ms012.net.



Profil

icon Re: Skype, nece da se pojavi (startuje se samo u taskbaru)27.04.2008. u 13:43 - pre 193 meseci
Netreba mi pomoc, resio sam problem, problem je u tome sto imam video recorder prikljucen umesto drugog monitora, pa su mi ustvari ta dva programa pobegla na drugi virtuelni monitor. Problem sam resio tako sto sam prebacio da radi samo sa jednim monitorom, i programi su se prikazali. Takodje su ostali i kada sam vratio na dual monitor
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: Skype, nece da se pojavi (startuje se samo u taskbaru)

[ Pregleda: 3177 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.