Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

jel moze neko da mi pomogne u vezi fit-a,need information

[es] :: Vodič za učenje :: jel moze neko da mi pomogne u vezi fit-a,need information

[ Pregleda: 3430 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

arsich

Član broj: 177959
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon jel moze neko da mi pomogne u vezi fit-a,need information07.04.2008. u 22:44 - pre 194 meseci
Pozdrav svima,i ja imam neka pitanja u vezi FIT-a.Planiram da nastavim svoje studije na ovom fakultetu. Da li neko moze da mi pomogne ko ima vise informacijao ovom faxu
Kako mu se kotira diploma po zavrsetku studija
Poznato je da kod nas privatne skole su na losem glasu i da se njihove diplome ne kotiraju dobro,zanimame da ovo nije neka prevara i da je svrha uzti ljudima novac
Ako moze neko da mi kaze sta zna o tome ,ILI NEKOG KO TAMO STUDIRA
HVALA

moj e-mail [email protected]
 
Odgovor na temu

3D-Elite
Milan Nikolić
Dizajner
Belgrade

Član broj: 65649
Poruke: 245
*.adsl.beotel.net.



+2 Profil

icon Re: jel moze neko da mi pomogne u vezi fit-a,need information08.04.2008. u 18:18 - pre 194 meseci
Da li bi studirao IT ili Dizajn?
No one is born a master................................................
................................but some are born to be masters !!!
 
Odgovor na temu

Vic
Error974
BI&SE
Beograd

Član broj: 16118
Poruke: 396
*.imlek.co.yu.



+49 Profil

icon Re: jel moze neko da mi pomogne u vezi fit-a,need information09.04.2008. u 08:42 - pre 194 meseci
FIT sigurno nije prevara, posto koliko god para da das, ne znaci da ces ga i zavrsiti. Kada sam ja upisao doticni fakultet bilo nas je 30-tak na smeru (prva generacija). Do zavrsne godine nas je stiglo mozda 10-tak, pa ti proceni sam da li je u pitanju uzimanje para i prevara.
ERROR974
 
Odgovor na temu

djmaki
Stefan Djordjevic
Smederevo

Član broj: 24749
Poruke: 430
*.exe042.net.



+1 Profil

icon Re: jel moze neko da mi pomogne u vezi fit-a,need information20.06.2008. u 15:28 - pre 191 meseci
Najvise me nerviraju izjave: Ma to je privatni fakultet, nama trebaju strucnjaci koje samo mogu da stvore drzavni fakulteti. Tamo ko ima para, on i prodje!
Odgovor Netacno!
Na FITu mozes da zavrsis samo ako ucis! Niko ti ne poklanja diplomu, tj prodaje diplomu. Imas predavanja, ispite, kolokvijume, kao i na ostalim fakultetima sa Bolonjskom deklaracijom.
Na FITu ima dosta studenata koji se IT bave profesionalno, mnogi su dobili stipendije, i mnoge inostrane firme saradjuju sa fakultetom i stipendiraju ucenike. Administracija, strucni kadar, za svaku pohvalu. Meni je to trebalo. Da ucim graficki dizajn po programu koji je usko vezan za tu oblast,(srednja skola postoji za opste obrazovanje, npr Gimnazija, ko je dobro proceslja, ne treba mu sire opste obrazovanje). Ovo ne znaci da je program fakulteta ogranicen, vec da se na istom daje velika sirina Informacionim tehnologijama, ali da se radi na prakticnim primerima, projektima i da takav program trebaju da usvoje svi ostali strucni fakulteti.

Veni Vidi Vici
 
Odgovor na temu

mdragan76
Dragan Milovanovic
Beograd

Član broj: 1807
Poruke: 23
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: jel moze neko da mi pomogne u vezi fit-a,need information02.07.2008. u 22:26 - pre 191 meseci
Da se pridruzim..Ja sam upisao FIT prosle godine, prebacio sam se sa FON-a. Moj utisak je da je rec o ozbiljnom i sjajno organizovanom fakultetu! Moje licno misljenje je da je program mnogo bolji od FON-ovog (inace skoro 10 god radim u IT pa mislim da znam o cemu pricam). Kao sto neko rece, ako vam je plan da upisete fakultet i da ga zavrsite bez ucenja, onda preskocite FIT. Zahteva se intezivan rad u toku cele godine (i ko je vredan nece imati problema sa polaganjem ispita) a sami ispiti su u formi testa (npr. 30 pitanja, 1h za odgovore, polaze se preko eLearning sistema).
Dakle, za svaku preporuku.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: jel moze neko da mi pomogne u vezi fit-a,need information

[ Pregleda: 3430 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.