Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ima li neki drugi program a da nije iz voip kuhinje?

[es] :: VoIP :: Ima li neki drugi program a da nije iz voip kuhinje?

[ Pregleda: 2802 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sokili
sonja sabljic
jagodina

Član broj: 21853
Poruke: 144
*.3.cust.bredband2.com.



Profil

icon Ima li neki drugi program a da nije iz voip kuhinje?01.04.2008. u 06:29 - pre 195 meseci
Ima vopistunt.I nestao mi je kredit.Do juce sam lepo mogla da uplatim preko visa kartice.Sad mi vise neda nego preko neke nemacke banke ili posrednika.E ja to necu.Sve sam programe izmenila od tog proizvodjaca i vidim d aje to jedno te isto.Za sve mi neda da uplatim.Na kraju sam uplatila preko skype.Ljudi nekomplikuju kao ovi.E ja hocu da pitam jel ima jos neki program,da ja mogu bez komplikacije da uplatim i da zovem?
sonja sabljic
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Ima li neki drugi program a da nije iz voip kuhinje?01.04.2008. u 08:55 - pre 195 meseci
Vas problem je i nastao jer ste instalirali i pokusali sa istom karticom uplatiti jos neki Betamaxov voip. Kod uplate karticom, pise da tom karticom mozete platiti samo na tom accountu ili nesto slicno. Rezultat toga je da su Vam ogranicili mogucnost uplate (zbog moguce prevare i zloupotrebe Vase kartice ).
Inace i kod Skypea mozete uplatiti samo jedan account sa jednom karticom.

A inace, Betamax nije jedini davatelj Voip usluga, samo drugi nisu ni priblizno povoljni po cijeni, bar za ove destinacije nama zanimljive.

Naci ce te jednostavno nekog drugog Voip provajdera. Upisite u Google "Free Voip" i naci ce milion provajdera.

Da bi mogao preporuciti neki program morao bi znati koje zemlje zelite zvati .


Pozdrav

[Ovu poruku je menjao Kazo1 dana 01.04.2008. u 10:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

misk0
.: Lugano :. _.: CH :.

SuperModerator
Član broj: 634
Poruke: 2824
*.adsl.ticino.com.

ICQ: 46802502


+49 Profil

icon Re: Ima li neki drugi program a da nije iz voip kuhinje?09.04.2008. u 19:17 - pre 195 meseci
Slicna stvar pa trazim ... recimo da sam do sad na FreeCallu mogao platiti kreditnom karticom i placao tako sigurno vec godinu, ako ne i vishe i sad vishe ne postoji mogucnost uplate CC-om. Nisam nista drugo placao karticom u medjuvremenu tako da mislim da su oni promjenili neke stvari generalno, a ne samo meni.

:: Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku ::
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: Ima li neki drugi program a da nije iz voip kuhinje?

[ Pregleda: 2802 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.