Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim vas datasheet za EI drajver AZ 0801/BRP2 40W 8 oma?

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Molim vas datasheet za EI drajver AZ 0801/BRP2 40W 8 oma?

[ Pregleda: 4729 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
*.eunet.yu.



+7 Profil

icon Molim vas datasheet za EI drajver AZ 0801/BRP2 40W 8 oma?11.03.2008. u 08:26 - pre 196 meseci
Trebaju mi bilo kakvi podatci o tom zvucniku EI NIs AZ0801/BRP2 40W/8 oma (bas zvucnik)
QTS,VAS, Rezonatna frekvencija,Frekventni opseg,Sound pressure level,..?
Kompresiona kutija ili moze i bas reflex??
Hvala unapred!
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

viktor1986
Viktor Bradjan
Beograd, Palilula

Član broj: 69458
Poruke: 1361
213.244.208.*



+20 Profil

icon Re: Molim vas datasheet za EI drajver AZ 0801/BRP2 40W 8 oma?11.03.2008. u 09:56 - pre 196 meseci
Citat:
Pigoza: Trebaju mi bilo kakvi podatci o tom zvucniku EI NIs AZ0801/BRP2 40W/8 oma (bas zvucnik)
QTS,VAS, Rezonatna frekvencija,Frekventni opseg,Sound pressure level,..?
Kompresiona kutija ili moze i bas reflex??
Hvala unapred!


Jel si pokusao na eiakustika sajtu da vidis ima li kakvih podataka?Ako ih nema mislim da je najbolje da pozoves fabriku i pitas lepo,valjda ce ti pomoci.Ni slucajno nemoj mejl da im saljes,evo ja sam im slao pre jedno 5dana i ni su mi odgovorili.


http://www.mc.rs/mc-web-televizija.1498.html

Na pomolu velika pljačka: Kvadrat zemljišta kao četiri kilograma krompira, tvrde građani Borče i Ovče povodom eksproprijacija za potrebe gradnje mosta Zemun-Borča
 
Odgovor na temu

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
*.eunet.yu.



+7 Profil

icon Re: Molim vas datasheet za EI drajver AZ 0801/BRP2 40W 8 oma?11.03.2008. u 12:23 - pre 196 meseci
Ali Viktore koju fabriku,to odeljenje Niske favbrike je i ranije radilo, e sad dali su se oni izdvojili iz koncerna EI Nisa-ne znam, na njihovom sajtu nemaju podatke o ovom zvucniku,jedino da ih nazovem i pripitam,inice sam i ja danas posao e-mail da ih pripitam gde mogu i kako kupiti njihove zvucnike, kad nijedna navedena prodavnica vise ne prodaje Niske zvucnike-nema ih, a neke ih nece ni prodavati?
Ne preostaje mi nista jedino da probam ako nenadjem podatke da sam izmerim TMS-THS parametre i preko onog programa izracunam optimalnu litrazu.
Inace planiram da pravim aktivne dvosistemce ali ostavicu i pasivnu skretnicu za svaki slucaj.
Za visokotonac planiram da stavim SAl-ov DT1 slican je niskom visokotoncu!
Pozdrav i hvala Viktore,ako nesto saznas javi mi-hvala!
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

eteti
Zivan Zivkovic
Crepaja

Član broj: 87246
Poruke: 36
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: Molim vas datasheet za EI drajver AZ 0801/BRP2 40W 8 oma?11.03.2008. u 14:50 - pre 196 meseci
Probajte mozda mogu da vam daju te informacije u njihovoj prodavnici.

EI Spektra Komerc
1000 Beograd
Cara Dušana 92
011/3230 678
 
Odgovor na temu

mm-tech
Beograd

Član broj: 158365
Poruke: 376
*.vektor.net.



+6 Profil

icon Re: Molim vas datasheet za EI drajver AZ 0801/BRP2 40W 8 oma?11.03.2008. u 22:09 - pre 196 meseci
Katalog je ovde http://www.ei-akustika.co.yu/j...ex.php/sr/Katalog/Katalog.html , ali tu nema AZ0801 ( jesi li siguran u oznaku ? ).

Bolje je da za visokotonac koristis AZ011, umesto tog SAL-a.
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13060
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Molim vas datasheet za EI drajver AZ 0801/BRP2 40W 8 oma?11.03.2008. u 22:26 - pre 196 meseci
Fabrika zvucnika se nalazi u Svrljigu, a ne u Nisu.

Nisam bas pomogao ali da se zna!

Pozdrav zeoN_Rider
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
*.eunet.yu.



+7 Profil

icon Re: Molim vas datasheet za EI drajver AZ 0801/BRP2 40W 8 oma?12.03.2008. u 07:56 - pre 196 meseci
Ali prijatelji,rado bih ja za visokotonac AZ 011 ali nema zvucnika u prodaji!
Znam da je fabrijka oduvek bila u Svrljigu, to je bilo izdvojeno odeljenje Niske fabrike,znaci u okviru koncerna EI Nis fabrike,zaduzeno za Akustiku,Nislije su pravile pojacala,recivere,dekove,tunere,pa i muzicke stubove.
Dali ste znali da EI nis fabrika dok je poslovala dobro, pravila je teleprintere za vojsku,ekg aparate,da nepricamo o sporetima i masinama za pranje vesa,cak su imali i labaratoriju za pravljenje cipova,recimo kola TBA 810.....
sto bi rekli ,kad su radili stvarno su radili,imali su zaposleno 3000 elektroinzinjera!!!
A sad dali je ta fabricica u Svbrljigu jos u koncernu EI nis fabrike ne znam,mislim da su se izdvojili i da posluju privatno, i da sad pokusavaju ponovo da ozive-zarade neku kintu na staru slavu.E sad dali ce biti kvalitetniji od onoliko inzinjera i radnika koji su jedva cekali da se zavrsi radno vreme da bi brali malinu, pa nakrivo nasade membranu na zvucnik ili krivo zalepe kalotnu, o vesanjima da nepricam.......
Nadam se da ti entuzijasti moraju dobro da rade inace ce ih kinezi pojesti.
Jos jednom zna li neko sigurno gde ima da se kupe zvucnici EI Akustika iz Svrljiga????
Rekao sam da sam zvao vecinu prodavnica,neke nerade, a druge ne drze vise Niske ili ti Svrljiske zvucnike.
Posto sam iz Pozege,bio sam u Uzicu u Bohoru, i video sam jad i bedu dok su ih imali, i rekli su mi da vise nece nabavljati te zvucnike, jer dolaze spakovani a pocepane membrane(ne u transportu ,vec u proizvodnji)vrlo losa izrada,los papir za membrane,mali izbor....tako da ih vise nema...u prodaji!!
Nemaju ih ni u Cacku,znate li kakvo je stanje u Beogradu??

Inace Oznaka je tacna,tako pise na zadnjem delu magneta na nalepnici,magnet je crn i velik.
Zanima me kad kazu 200mm jel se racuna unutrasnji precnik-dijametar zvucnika,znaci i membrana i guma-vesanje?

[Ovu poruku je menjao Pigoza dana 13.03.2008. u 08:17 GMT+1]
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Molim vas datasheet za EI drajver AZ 0801/BRP2 40W 8 oma?

[ Pregleda: 4729 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.