Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Outlook] Kako iskljuciti upozorenje prilikom slanja automatskih mailova?

[es] :: Office :: [Outlook] Kako iskljuciti upozorenje prilikom slanja automatskih mailova?

[ Pregleda: 2338 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mirjanagb
mirjana kovacevic
austrija

Član broj: 160826
Poruke: 184
*.bankgutmann.co.at.



+1 Profil

icon [Outlook] Kako iskljuciti upozorenje prilikom slanja automatskih mailova?26.02.2008. u 10:38 - pre 196 meseci
Napisala sam makro da automatski saljem excel file na mail. medjutim, kad aktiviram makro, pojavi mi se prozorcic
Warning: da nesto/neko pokusava da posalje automatski mail s mog account-a. i onda tek posle 5 sec mi dozvoli da kliknem na yes da mogu poslati..

da li postoji mogucnost da se negde u podesavanjima ova opcija iskljuci?

[Ovu poruku je menjao mirjanagb dana 26.02.2008. u 12:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Jpeca
Predrag Jovanović
poslovni analitičar
Gowi
Pančevo

Moderator
Član broj: 25683
Poruke: 2268
212.200.27.*

Sajt: www.gowi.rs


+109 Profil

icon Re: [Outlook] Kako iskljuciti upozorenje prilikom slanja automatkih mailova?26.02.2008. u 11:00 - pre 196 meseci
Koliko ja znam ne postoji. Možda nekim podešavanjem registry baze ali nisam našao tako nešto. To je uvedeno koliko se sećam od verzije 2002 kao zaštita od mailova koji se automatski šalju na adrese iz liste kontakata.
Postoji jedino alternativni način slanja mailova - da ne idu kroz outlook nego preko SMTP Servera vidi http://www.rondebruin.nl/cdo.htm

Nije to loše Rembrante, samo što ne bi dodao još malo boje?
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: [Outlook] Kako iskljuciti upozorenje prilikom slanja automatskih mailova?

[ Pregleda: 2338 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.