Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da napravim automatizovanu verziju Windows XP operativnog sistema?

[es] :: Windows desktop :: Kako da napravim automatizovanu verziju Windows XP operativnog sistema?

[ Pregleda: 2458 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

prolompivo

Član broj: 90127
Poruke: 23
77.46.249.*



Profil

icon Kako da napravim automatizovanu verziju Windows XP operativnog sistema?19.02.2008. u 16:57 - pre 196 meseci
Sa programom "nLite" sve ide lako i integracija service pack-a, update-a, driver-a ali ne znam kako neki od programa koje ubacujem posle svake instalacije windowsa da ubacim na sami instalacioni disc tako da se oni instaliraju zajedno sa windows-om (NOD32, Opera, Winamp...).

Da li neko zna kako to da uradim?
 
Odgovor na temu

lemiar

Član broj: 100753
Poruke: 499
91.150.110.*



+13 Profil

icon Re: Kako da napravim automatizovanu verziju Windows XP operativnog sistema?19.02.2008. u 18:31 - pre 196 meseci
Windows Post Instal Wizard
Sa njime mozes to da uradis ja nisam ga koristio ali sam gledao sta je u njemu radjeno imas listu programa i obelezis sta hoces da se instalira i pritisnes dugme instal i on odradi sve sam
 
Odgovor na temu

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.co.yu.



+73 Profil

icon Re: Kako da napravim automatizovanu verziju Windows XP operativnog sistema?19.02.2008. u 23:25 - pre 196 meseci
Citat:
prolompivo: Sa programom "nLite" sve ide lako i integracija service pack-a, update-a, driver-a ali ne znam kako neki od programa koje ubacujem posle svake instalacije windowsa da ubacim na sami instalacioni disc tako da se oni instaliraju zajedno sa windows-om (NOD32, Opera, Winamp...).

Da li neko zna kako to da uradim?


Odes na Hotfixes and Update Packs i tu ubacis instalacije zeljenih programa.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Kako da napravim automatizovanu verziju Windows XP operativnog sistema?

[ Pregleda: 2458 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.