Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora

[ Pregleda: 6323 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

evolution

Član broj: 146102
Poruke: 321
91.150.122.*

Sajt: www.evocentar.net


+7 Profil

icon SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora08.02.2008. u 09:56 - pre 196 meseci
Slanje SMS i MMS poruka sa računara

8. februar 2008. – Telenorovi korisnici od danas mogu da koriste novu uslugu „SMS kroz Outlook“, koja nudi mogućnost slanja SMS i MMS poruke sa računara iz programa Microsoft Outlook.

Uslugom „SMS kroz Outlook“ korisnicima koji veći deo radnog vremena provode za kompjuterom omogućeno je da ne prekidaju posao kucajući poruku na telefonu, već da to urade jednostavno na računaru, kao da šalju mejl. Primalac poruke moći će da vidi sa kog broja ona stiže, kao da je poslata sa mobilnog telefona.

Za korišćenje ove usluge potrebno je da se sa Telenorovog sajta www.telenor.co.yu besplatno preuzme program koji se jednostavno instalira u okviru Microsoft Outlook-a.

Svi korisnici koji novu uslugu počnu da koriste tokom promotivnog perioda, do 31. marta, dobiće 20 besplatnih SMS i 5 MMS poruka u nacionalnom saobraćaju.

SMS poruka poslata na ovaj način košta 2 dinara u nacionalnom saobraćaju, a MMS 10 dinara. U međunarnornom saobraćaju poruke se tarifiraju prema standardnom cenovniku.

Cene ne uključuju PDV.

SMS kroz Outlook: http://www.telenor.co.yu/?section=business&page=5415


[Ovu poruku je menjao djuice dana 08.02.2008. u 12:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Gayo

Član broj: 138840
Poruke: 178
89.216.96.*



+1 Profil

icon Re: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora08.02.2008. u 18:51 - pre 196 meseci
Nista inovativno osim za nasu zemlju. Ne znam. Imam dojam da bi tako slao poruke nemajuci osecaj da one ipak poprilicno kostaju jer mail je "besplatan" kad pogledas realno.
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora08.02.2008. u 22:09 - pre 196 meseci
A za nas na prenesi paketima? Zasto da poruke placamo 2din ako jos nismo potrosili uracunate u pretplatu i prenesene?

Imam brdo poruka (300+ prenetih + 125 za ovaj mesec) i ne vidim svrhu da placam svaku poslatu sa jos dodatnih 2dinara. A vrlo lako povezem telefon preko bluetooth-a na racunar i kucam SMS na racunaru. Ne vidim bas neku preteranu svhu... Ajde da se tarifira kao i svaka poslata sa telefona pa i da ima smisla...
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dip0.t-ipconnect.de.



+10242 Profil

icon Re: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora12.02.2008. u 14:33 - pre 196 meseci
Meni ovo ne radi. Kaze da ne može da se konektuje na server. Ja sam pri tome, naravno on-line.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

evrropa

Član broj: 172536
Poruke: 12
*.kalik.info.



Profil

icon Re: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora12.02.2008. u 15:22 - pre 196 meseci
Citat:
djuice:
Svi korisnici koji novu uslugu počnu da koriste tokom promotivnog perioda, do 31. marta, dobiće 20 besplatnih SMS i 5 MMS poruka u nacionalnom saobraćaju.

pretrgli su se, kao uvek.
Citat:
Java Beograd: Meni ovo ne radi. Kaze da ne može da se konektuje na server. Ja sam pri tome, naravno on-line.

nisi turio lozinku, možda?
------------------------------------------
ono što je zabrinjavajuće....kad sam prišao sa brojem i lozinkom iz njihove baze podataka VIDEO sam preko 100 brjeva koje sam pre ili davno koristio a nisu u mom imeniku...toliko o mobilnoj telefoniji i povezanosti sa internetom.
http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=155969
 
Odgovor na temu

M i k i

Član broj: 149156
Poruke: 48
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora12.02.2008. u 16:00 - pre 196 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic: A za nas na prenesi paketima? Zasto da poruke placamo 2din ako jos nismo potrosili uracunate u pretplatu i prenesene?

Imam brdo poruka (300+ prenetih + 125 za ovaj mesec) i ne vidim svrhu da placam svaku poslatu sa jos dodatnih 2dinara. A vrlo lako povezem telefon preko bluetooth-a na racunar i kucam SMS na racunaru. Ne vidim bas neku preteranu svhu... Ajde da se tarifira kao i svaka poslata sa telefona pa i da ima smisla...


Upravo tako.


* Šteta što ovim Programom za Microsoft Outlook nije obuhvaćena i mogućnost obavljanja razgovora preko fiksnog analognog telefona sa okruglim brojčanikom pa da se preko računara poveže na mobilni, gde bi mobilni bio zadnji u kompoziciji. Možda bi cena minuta bila i jeftinija u ovom slučaju, a možda bi se brojčanik i sam okretao. Čudo im i to nije palo na pamet. A i da jeste kojim slučajem, onda bi me za'ebali 100%, ne bih mogao ništa da uradim jer sam dao fiksni u onoj akciji recikliranja fiksnih telefona.
 
Odgovor na temu

evrropa

Član broj: 172536
Poruke: 12
*.kalik.info.



Profil

icon Re: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora12.02.2008. u 20:20 - pre 196 meseci
jao pa niste shvatili poentu onu lozinku koju dobiješ kao povratnu sms poruku i koju unosiš u svoj računar oni preko te šifre,lozinke kao bumerang ulaze u tvoj pc isto preko tog autolook-a, pa niste mislili da su to uradili zbog nas korisnika, kao što ni cela *ebana mobilna telefonija ne služi samo nama.
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.co.yu.



+36 Profil

icon Re: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora12.02.2008. u 20:36 - pre 196 meseci
Iskoristicu bednih 20 poruka a posle toga uninstal!
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora16.02.2008. u 01:37 - pre 196 meseci
Citat:
Slobodan Milivojevic: A za nas na prenesi paketima? Zasto da poruke placamo 2din ako jos nismo potrosili uracunate u pretplatu i prenesene?

Imam brdo poruka (300+ prenetih + 125 za ovaj mesec) i ne vidim svrhu da placam svaku poslatu sa jos dodatnih 2dinara. A vrlo lako povezem telefon preko bluetooth-a na racunar i kucam SMS na racunaru. Ne vidim bas neku preteranu svhu... Ajde da se tarifira kao i svaka poslata sa telefona pa i da ima smisla...


Taj fazon. Ma dok ne uvedu novi IS nista od takvih pogodnosi, a i onda je pitanje da li im se vise isplati da stede korisnike ili da ih deru iako nisu potrosili besplatne sms na paketu..

Uglavnom ovo je usluga tipa: "Cemu ovo sluzi a uz to i ne radi".

I to opet 'beni monopol - samo za Outlook. Sta, sa Express-om ne radi to bajno programce? Ko je rekao OpenOffice... ccc.
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora12.03.2008. u 02:20 - pre 195 meseci
Izgleda je Evrropa pročitao ceo forum na linku koji je ostavio (peti post od vrha) pa je postao malo paranoičan Ne mogu da verujem šta ljudi pišu, ali još više ne mogu da verujem u šta ljudi poveruju!
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: SMS kroz Outlook - još jedna inovacija iz Telenora

[ Pregleda: 6323 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.