Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koji je najbolji preamp sa digitalnom ulazu i izlazu spdf

[es] :: Muzička produkcija :: koji je najbolji preamp sa digitalnom ulazu i izlazu spdf

[ Pregleda: 2693 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

slavko music
slavko risteski
makedonija

Član broj: 170369
Poruke: 93
62.162.148.*



Profil

icon koji je najbolji preamp sa digitalnom ulazu i izlazu spdf28.01.2008. u 00:46 - pre 197 meseci
koji je tako bolji preamp koji ima digitalnom ulazu i izlazu do neke sredne cene ja imam terratec phase 28 i mikser ub802 behringer i ono sto nudi sviga mi se ali hocu da radim digitalno posto imam takve moznosti sa ove zvucne kartice i interesirame mislenje o ovim stvari za digitalni snimak ustvari ja hocu da taj preamp ima phantom power i da bi izbacio miksetu da nemam gubitak onda direktno u ulaz IN ali spdf ono je moguce samo dali je neko probao to me interesuje



HVALA SVIMA
slavko
 
Odgovor na temu

Ni ten ichi ryu

Član broj: 4489
Poruke: 2043
*.dsl.pltn13.pacbell.net.



+1 Profil

icon Re: koji je najbolji preamp sa digitalnom ulazu i izlazu spdf28.01.2008. u 23:48 - pre 197 meseci
Najbolji koji sam ja koristio je API A2D. Fantasticna sprava.

U malo jeftinijem rangu, ART DPS-II.
FBzP
 
Odgovor na temu

slavko music
slavko risteski
makedonija

Član broj: 170369
Poruke: 93
62.162.148.*



Profil

icon Re: koji je najbolji preamp sa digitalnom ulazu i izlazu spdf30.01.2008. u 00:13 - pre 197 meseci
Hvala za informaciju ja sam pogledao ovo pramp ali dali moguce ovakve sprave da imaju i com da bi podesio ulazni signal i interesuje me dali je dobar ovaj preamp posto si rekao da ga koristis ?i kosto vidim moze i microfon da se ubaci direktno bez mixer i koliko kosta ova sprava
slavko
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: koji je najbolji preamp sa digitalnom ulazu i izlazu spdf

[ Pregleda: 2693 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.