Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

jedan getway a dve internet veze ???...........Hitno........

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: jedan getway a dve internet veze ???...........Hitno........

[ Pregleda: 1447 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SaricNet
Saric Net
Orahovac

Član broj: 142773
Poruke: 91
80.80.175.*

Sajt: www.focusradio.info


Profil

icon jedan getway a dve internet veze ???...........Hitno........03.01.2008. u 21:39 - pre 198 meseci
pozdrav,

ovako imam internet od ISP i to dve linije, jedna je od 512 kb/s a druga je 256 kb/s ( mada od sledeci mesec i ona ce biti podignuta na 512 kb/s ) e sad da li je moguce da se na istom mikrotiku dovedu te linije i da se obe istovremeno koriste, inace isti je getway kao i dns addrese, e sad ako me pitate sto ne skinem jednu konekciju pa da povecam ovu drugu recimo na 1 mb, mogu vam samo reci da stvari stoje tako i da ne bih da nesto menjam jer imamo svoje razloge.

inace ono da se naprave neke grupe gde bi se neki korisnici kacili na jednu liniju a neki na drugu liniju, to mi nije bas povoljnije jer ponekad moze se desiti da jedna bude potpuno nekoriscena a druga da je operecena, sto znaci da zelim da se koriste obe linije i da su svi u jednoj grupi tako da mikrotik sam rasterecuje linije tako sto koristi obe.

ovo mi je vrlo hitno i nadam se da ce mi neko pomoci.

hvala.
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6280

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: jedan getway a dve internet veze ???...........Hitno........04.01.2008. u 00:28 - pre 198 meseci
Imas te kombinacije objasnjene na Mikrotik wiki-ju.
 
Odgovor na temu

SaricNet
Saric Net
Orahovac

Član broj: 142773
Poruke: 91
80.80.175.*

Sajt: www.focusradio.info


Profil

icon Re: jedan getway a dve internet veze ???...........Hitno........04.01.2008. u 15:47 - pre 198 meseci
daj molimte napisi mi direktan link jer nemogu nikako da se snadjem

pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Mikrotik :: jedan getway a dve internet veze ???...........Hitno........

[ Pregleda: 1447 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.