Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kucna dostava prehrambenom robom narucivanje ONLINE,iskustva,saveti,misljenja-za BG,NS?

[es] :: Vodič za posao :: Kucna dostava prehrambenom robom narucivanje ONLINE,iskustva,saveti,misljenja-za BG,NS?

[ Pregleda: 7162 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mikevecoss

Član broj: 91683
Poruke: 163
217.24.27.*



+3 Profil

icon Kucna dostava prehrambenom robom narucivanje ONLINE,iskustva,saveti,misljenja-za BG,NS?26.12.2007. u 01:52 - pre 197 meseci
Izvinjavam se urednicima foruma ako postoji tema sa slicnim sadrzajem i pitanjem ali ja je nisam uspeo pronaci pa je postavih ovde i mislim da je vrlo
dobra za citanje i diskusije.

1.Da li je moguce da prema ovome nazovimo ga statistickom podataku(blic.co.yu,25.12.2007) moguce organizovati jednu strukturni online prodavnicu islljucivo prehrambenom robom,slicno kao sto radi maxi.co.yu za pocetak za centralne opstine Beograda i Novoga Sada a kasnije i za ostale gradove?
(http://www.blic.co.yu/ekonomija.php?id=24595).



2.Da li bi VI pod uslovom da ste stanovnik uzeg ili sireg dela grada Beograda,Novog Beograda i Novoga Sada kupovali robu putem buduceg sajta napredne online prodavnice cije ime-domen ne zelim da navodim iz marketinskih razloga slicne sadrzine kao maxi.co.yu ali sa daleko daleko nizim cenama u proseku za 10-15%,sa manjim limitom za narucivanje recimo 1000 dinara umesto 4000 dinara koliko je potrebno za naveden online dostave i sa vecim izborom artikala,u prvom redu prehrambeno-trgovacke robe kao u klasicnim Supermarketima a kasnije i sve ostalo sto naravno moze stati u jedan pick-up ili transporter vozilo?


Ako se pokaze sistem rada uspesan sa Beogradom i Novim Sadom planirano je i otvaranje istih za ostale vece i manje gradove u celoj Srbiji.

Nadam se da sam shvacen.

Hvala na razumevanju.

Hvala na kritikama,sugestijama i buducim predlozima.




[Ovu poruku je menjao mikevecoss dana 26.12.2007. u 13:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

cedenele
Nenad Todorovic
sluzbenik
Cuprija

Član broj: 79882
Poruke: 60
79.101.151.*

Sajt: klikprodaja.com


Profil

icon Re: Kucna dostava prehrambenom robom narucivanje ONLINE,iskustva,saveti,misljenja-za BG,NS?02.07.2008. u 23:04 - pre 191 meseci
Mislim da je ideja na vreme primecena u nasoj zemlji.
Ko je na vreme primeni --njemu devojka.
Ja to planiram na nivou veoma male opstine ...kao pica dostava samo sa nizim cenama i vecim radom .Ipak nije to Beograd .U vecim gradovima to bi imalo svoje musterije ,a sa reklamom i promenama navika nasih ljudi ostvarivala bi se zarada.
Nije da se ne radi to "vec" tamo negde , ali ideju treba realizovati i pridobiti ljude.
Onako "procenjujem " da ce to zaziveti za 4 godine kod nas .
Mikevecoss- e .. ti si otvoren " bez uvrede " a to ce mnogi iskoristiti da zarade jos i jos .. prateci ovakve postove.
Ti kreni sa idejom " ne nepoznatom" kod nas .. al na vreme razradi, dogovori i rezulatati su tu.
Ovo je konkuretno drustvo i svako se bori za opstanak te smatram da si samo nekome "otvorio oci "

Bila mi je meil adresa ovde
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
212.200.68.*



+10242 Profil

icon Re: Kucna dostava prehrambenom robom narucivanje ONLINE,iskustva,saveti,misljenja-za BG,NS?03.07.2008. u 14:05 - pre 191 meseci
Citat:
mikevecoss: ... .Da li bi vi (... ) kupovali robu putem buduceg sajta napredne online prodavnice ( ... ) sa daleko daleko nizim cenama u proseku za 10-15%,sa manjim limitom za narucivanje recimo 1000 dinara umesto 4000


Pazi, ovo pitanje sugeriše odgovor. Ako dozvoliš, napisao bih to narodski:
- Da li hoćeš da ti donesem svu robu po spisku do vrata i još da platiš 15% manje ?
- Jok ti ćeš !

Ideja je naravno dobra, ali zaista sumnjam da je ostvariva, a pre svega sumnjam da tako kupljena roba može da bude jeftinija.

Koliko ja znam (a nisam baš 100% siguran) kod maxija je bilo puno propusta tipa: naručen artikal je u dostavi zamenjen sličnim (!) ili je izostavljen, pa onda opet moram da "skoknem" do samiške. Ili isporuka kasni van predviđenog vremena, pa opet moram da skoknem da kupim nešto što sam već naručio. I tako jednom, dva puta, i onda kažem "dosta je bilo !"

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

HermanG

Član broj: 162459
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Kucna dostava prehrambenom robom narucivanje ONLINE,iskustva,saveti,misljenja-za BG,NS?07.12.2010. u 11:03 - pre 162 meseci
Mislim da nije neka ideja danas imas nekoliko sluzbi koje razvoze sve zivo, popularni potrcko. A najprofesionalnija je gradska dostava koja pokriva ceo grad.
Rade i velike nabavke iz Super marketa. www.gradskadostava.rs
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Kucna dostava prehrambenom robom narucivanje ONLINE,iskustva,saveti,misljenja-za BG,NS?07.12.2010. u 12:44 - pre 162 meseci
E, cvrc Milojko (gradskadostava): "Velike nabavke (Maxi, Tempo, Idea, Rodić, Metro, Super Vero, Merkator, Hiper Cort i dr.), porudžbina minimalno 6.000 dinara, najaviti 3 sata ranije:" a sam Misko ima limit 4.500 dinara i dostava se ne naplacuje dodatno. Jeste da ne dostavlja nakon 3 sata, nego porucivanje do 13h, dostava od 15 do 18h, ali je limit ipak prilicno manji.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Kucna dostava prehrambenom robom narucivanje ONLINE,iskustva,saveti,misljenja-za BG,NS?

[ Pregleda: 7162 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.