Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ne mogu da reinstaliram xp sp2,nece da obrise particiju c,neanam kako da reinstaliram,da obrisem hdd

[es] :: Windows desktop :: ne mogu da reinstaliram xp sp2,nece da obrise particiju c,neanam kako da reinstaliram,da obrisem hdd

[ Pregleda: 3301 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojko niksic
R.Srpska

Član broj: 166791
Poruke: 6
212.200.139.*



Profil

icon ne mogu da reinstaliram xp sp2,nece da obrise particiju c,neanam kako da reinstaliram,da obrisem hdd22.12.2007. u 00:06 - pre 199 meseci
Znaci ripeir hoce da uradi,ali nece da obrise i instalira novu instalaciju.Posto mi je bilo sve c,pa hocu da napravim da imam i c i dparticiju,nisam nikad do sad radio sam reinstalaciju,ali ne znam sto nece da obrise kad stisnem d-delete,pise sve sta treba da se radi i nece.
 
Odgovor na temu

edin555
BiH

Član broj: 156768
Poruke: 228
91.191.9.*



Profil

icon Re: ne mogu da reinstaliram xp sp2,nece da obrise particiju c,neanam kako da reinstaliram,da obrisem hdd22.12.2007. u 11:25 - pre 199 meseci
izbrisi c particiju, u nastavku izaberi kreiranje nove particije i izaberi velicinu, zatim u preostalom prostoru kreiraj drugu particiju, u nastavku izaberi brzi format c: particije itd.

Da bi izbrisao c: particiju prati upite koje ti windows postavlja od samog butanja pa nadalje (znas ono tipa ako hoces ovo pritisni slovo to i to).
Ne bi trebao imati nikakvih problema.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: ne mogu da reinstaliram xp sp2,nece da obrise particiju c,neanam kako da reinstaliram,da obrisem22.12.2007. u 17:37 - pre 198 meseci
Da pitam za svaki slučaj, instalaciju pokrećeš sa butabilnog CD-a? Kada pita gde da instaliraš, izbrišeš postojeću particiju pa onda kreiraš novu koliko hoćeš pa ideš dalje i to ne prolazi?
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: ne mogu da reinstaliram xp sp2,nece da obrise particiju c,neanam kako da reinstaliram,da obrisem hdd23.12.2007. u 03:33 - pre 198 meseci
Citat:
calexx: Da pitam za svaki slučaj, instalaciju pokrećeš sa butabilnog CD-a? Kada pita gde da instaliraš, izbrišeš postojeću particiju pa onda kreiraš novu koliko hoćeš pa ideš dalje i to ne prolazi?

Ne mora čak ni da kreira novu particiju (ako mu ne treba više od jedne) nakon ukidanja stare, može direktno na "Unolacated space" sve dalje ide automatski (formatiranje, itd...)

PS
Citat:
d-delete,pise sve sta treba da se radi i nece.

koliko se secam, posle mora da se potvrdi brisanje particije pritiskom na "L" (ako se ne varam)...
 
Odgovor na temu

Bogy_moksha
beograd

Član broj: 100986
Poruke: 87
*.artcommunication.co.yu.



Profil

icon Re: ne mogu da reinstaliram xp sp2,nece da obrise particiju c,neanam kako da reinstaliram,da obrisem23.12.2007. u 13:45 - pre 198 meseci
Znaci nikad nemoj koristiti partition magic za pravljenje nove particije pored c...i nikad kad imas podatke na istoj particiji. Meni je jednom radio 48h i onda je izbacio error..uglavnom...pola fajlova nisam mogao da otvorim...Napravio mi je jednom recju UZAS!
~[o.m. community]~
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: ne mogu da reinstaliram xp sp2,nece da obrise particiju c,neanam kako da reinstaliram,da obrisem hdd

[ Pregleda: 3301 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.