Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[PROBLEM] Application or DLL is not valid Windows image

[es] :: Windows desktop :: [PROBLEM] Application or DLL is not valid Windows image

[ Pregleda: 4254 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

koska
London, UK

Član broj: 987
Poruke: 823
*.beotel.net



+61 Profil

icon [PROBLEM] Application or DLL is not valid Windows image22.09.2003. u 17:27 - pre 250 meseci
Do pre par dana je (skoro) sve normalno radilo, a onda sam reinstalirao (na cist disk) XP (ista instalacija kao i ranije) i od tad krecu muke...

elem, kad pokusam da startujem photoshop izbacuje mi poruku
The applicatio or DLL c:\Program Files\...\Photoshop 7.0\PSViews.dll is not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette.

svi moguci pokusaji da sredim to (reinstalacija photoshopa, instal u drugi direktorijum, skidanje sa kazaa-e istog fajla i kopiranje u photoshopov dir. itd) nisu urodili plodom...

Na netu sam trazio nesto o tome i video da je gomila ljudi imala taj problem ali im je uglavnom reinstalacija pomogla... cak sam nesto procitao da je u pitanju mozda virus pa su preporucili program Stinger koji mi je stvarno nasao, koliko mi se cini, neki W32.Nachi.worm... ali problem je ostao... posle sam probao u KAV-u i nista nije nasao (update od jutros) tako da mogucnost neke infekcije otpada... iz registry baze sam takodje izbacio sve sto sam nasao gde se pojavljuje "PSView" i opet nista....

Ima li iko ideju sta je to...

Bilo kakva pomoc... lupite ljudi nesto... meni stvarno visenista ne pada na pamet... izgleda da mi je reinstalacija celog XP-a ostalo kao jedino resenje... ako i to pomogne...

hvala veliko unapred....

 
Odgovor na temu

koska
London, UK

Član broj: 987
Poruke: 823
*.beotel.net



+61 Profil

icon Re: [PROBLEM] Application or DLL is not valid Windows image23.09.2003. u 20:46 - pre 250 meseci
pa nije valjda da niko nema nikakvu ideju?!

Sada sam ponovo formatirao HD i ponovo instalirao XP i prvo sto sam probao je Photoshop instalacija i opet isti problem...

Da li je moguce da mi je riknuo CD sa instalacijom, a da mi to ne prijavljuje?
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.vdial.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: [PROBLEM] Application or DLL is not valid Windows image25.09.2003. u 20:13 - pre 250 meseci
Ne ne mora da znaci. Sto ne probas da stavis Pshop 6? I da vidis kako ce se on ponasati?
Isto tako pokusaj da skines patch za PS koji updateuje PShop na verziju 7.01 ili 7.1 (zaboravih). Ako ti nista od toga ne upali da cu ti ja moj Pshop 7.0 pa probaj sa njim....
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

koska
London, UK

Član broj: 987
Poruke: 823
*.beotel.net



+61 Profil

icon Re: [PROBLEM] Application or DLL is not valid Windows image26.09.2003. u 15:49 - pre 250 meseci
nasao sam resenje.... uzeo sam isti CD sa kog sam i ja sebi narezao (znaci isti serial no) i instalirao ga i radi...
kako i zasto nemam pojma...

.... napominjem da je problematicni CD u redu, da instalacija prolazi bez problema, da ni jedan fajl nije corrupted....

...ipak o nekim stvarima ne treba mnogo razmisljati....

 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.vdial.verat.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: [PROBLEM] Application or DLL is not valid Windows image26.09.2003. u 20:02 - pre 250 meseci
Upravo tako :)
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: [PROBLEM] Application or DLL is not valid Windows image

[ Pregleda: 4254 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.