Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Office 2002] Sta konkretno moze da uspori rad Office-a?

[es] :: Office :: [Office 2002] Sta konkretno moze da uspori rad Office-a?

[ Pregleda: 1487 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alexg
Srbija

Član broj: 141181
Poruke: 41
212.200.222.*

ICQ: 303


Profil

icon [Office 2002] Sta konkretno moze da uspori rad Office-a?11.12.2007. u 10:46 - pre 198 meseci
Cao svima,
Imam instaliran Office XP, odnosno Word i Excel 2002 (bar kako pise u ''properties''). Ali, imam problem da strasno usporeno radi. Pokusavao sam sa reinstalacijom, instaliranjem Office-a 2003, iskljucivanjem antivirus-a...., ali i dalje imam problema sa radom. Pojedine fajlove otvara po minut-dva, druge pak otvori brzo, ali kada zelim opciju ''print preview'' takodje cekam. Isto sam primetio kod ''mailing label wizard'' dugo mu treba da otvori. Kod stampanja, duze mu treba da otvori prozor za potvrdu stampanja i slicno.
Konkretno, molim predloge sta mogu da uradim ili pogledam sta i kako utice na rad Office, odnosno na njegovu sporost. Napominjem da imam instaliran XP OS i da nema drugih problema u radu.
Jeste da nije povezano sa pitanjem i temom, ali problem oko stampe imam i kada hocu da odstampam i neki fajl iz Acrobat Reader-a. Hvala za sve sugestije!
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

3okc
Χoᴘᴦoѡ

Moderator
Član broj: 811
Poruke: 1318

Jabber: 3okc@elitesecurity.org


+116 Profil

icon Re: [Office 2002] Sta konkretno moze da uspori rad Office-a?11.12.2007. u 11:00 - pre 198 meseci
Ovako kako si opisao problem, gotovo je sigurno zbog definisanog mrežnog štampača koji nije raspoloživ. Usporenje koje primećuješ je zbog toga što Word pokušava da pronađe štampač svaki put kad ga startuješ (i očigledno ne uspeva).
Have you found helpful examples, solutions or ideas-in-work, please consider the
following:
• Citation of *actual page* you are going to using is welcome.
• Have you saw "Value Added" examples you are going to incorporate to your
profitable blog, daily job or any money making venture: How about online donation?
↗Ana & Vlade Divac Foundation
Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: [Office 2002] Sta konkretno moze da uspori rad Office-a?

[ Pregleda: 1487 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.