Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

posao u SAP AG odeljenje Labs, ABAP obuka obezbedjena

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: posao u SAP AG odeljenje Labs, ABAP obuka obezbedjena
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2741 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jeges
SAP

Član broj: 165650
Poruke: 9
*.catv.broadband.hu.



Profil

icon posao u SAP AG odeljenje Labs, ABAP obuka obezbedjena09.12.2007. u 21:02 - pre 199 meseci
Radim za SAP I sef mi je odobrio da regrutujem par ljudi (zapocetak da vidimo kako ce se uklopiti) za projekat u auto industriji. S obziram da sam vodja grupe ja bi se brinuo o njima. Ljudi bi bili stacionirani u Budimpesti. Trebaju mi programeri (ciju ABAP obuku cu sam organizovari) nezavisno od radnog iskustva.

Odeljenje u Budimpesti je jedan od Labsova u kojem se razvijaju nove tehnologije koje ce se nacii na trzistu za 3-4 godine.

Oglas nije zvanican, nego sam dosadio sefu sa tim kako su ljudi iz Srbije dobri programeri tako da mi je zadnji put reko ajd nadji nekog pa organizuj intervju.

Ako ima ko zainteresovan posaljite mi poruku, da se dogovorimo kome cete u HR departmentu da posaljete CV.
Prvi intervju je samnom a u drugi ce biti ukljucen i moj sef. Intervju moze biti i na teritoriji Srbije, stvar dogovora.

pozdrav daniel
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: posao u SAP AG odeljenje Labs, ABAP obuka obezbedjena
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2741 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.