Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ACAD - kako sacuvati zajedno sa file dwg i bmp slike

[es] :: Vektorska grafika :: ACAD - kako sacuvati zajedno sa file dwg i bmp slike

[ Pregleda: 2761 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

RasaMil
Radislav Milankov
Kikinda

Član broj: 20054
Poruke: 24
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon ACAD - kako sacuvati zajedno sa file dwg i bmp slike11.11.2007. u 18:32 - pre 200 meseci
Kada uvucemo bmp slike u ACAD file i preko njih crtamo, kad taj file odnesemo na neku drugu masinu u Image list pise putanja koja vise nije ista i nema ni traga od bmp slika. Moramo posebno da ih ucitavamo i na toj drugoj masini. Kako da sa DWG file sacuvamo i RASTER slike?
Ovo je prakticno: nacrtao sam preko BMP slika nesto vektorsko i taj DWG file nosim na stampu - tamo nema BMP slika!
 
Odgovor na temu

luka.85

Član broj: 81546
Poruke: 35
*.fastres.net.



Profil

icon Re: ACAD - kako sacuvati zajedno sa file dwg i bmp slike11.11.2007. u 20:11 - pre 200 meseci
Moras odneti i sliku. Ondosno stavi u isti folder gde ti je .dwg file i .bmp!
 
Odgovor na temu

RasaMil
Radislav Milankov
Kikinda

Član broj: 20054
Poruke: 24
*.adsl-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: ACAD - kako sacuvati zajedno sa file dwg i bmp slike11.11.2007. u 20:44 - pre 200 meseci
Da, to je jasno, ali ako to odnesem file gde je opisano da se slike recimo nalaze na CD koji ima path na mojoj masini na primer D:\slike, tamo gde sam odneo CD device se nalazi pod F: i njegov ACAD ne cita moj BMP image!!!
Da li ima pomoci?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vektorska grafika :: ACAD - kako sacuvati zajedno sa file dwg i bmp slike

[ Pregleda: 2761 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.