Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

prebacivanje co.yu domena sa domaceg hostinga na strani kako?

[es] :: Hosting :: prebacivanje co.yu domena sa domaceg hostinga na strani kako?

[ Pregleda: 3083 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

joca80
jovan marcetic
BGD

Član broj: 4008
Poruke: 19
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon prebacivanje co.yu domena sa domaceg hostinga na strani kako?08.11.2007. u 23:21 - pre 200 meseci
posto eunet ne podrzava ne znam sta vec sto je potrebno da bi joomla cms radio, resio sam da prebacim co.yu sajt na neki inostrani hosting npr site5 amo mi nije jasno jel prvo zakupim neki domen na site5 i kako ga nazovem pa onda trazim eunetu da ga prebace tamo, ili kako vec to ide, ajde neko ko je vec to radio da mi prenese iskustvo..

i koji je hosting kul da sljaka sa joomlom?
 
Odgovor na temu

kebic
Novi Sad

Član broj: 69732
Poruke: 453
*.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: prebacivanje co.yu domena sa domaceg hostinga na strani kako?09.11.2007. u 08:19 - pre 200 meseci
Citat:
joca80: posto eunet ne podrzava ne znam sta vec sto je potrebno da bi joomla cms radio, resio sam da prebacim co.yu sajt na neki inostrani hosting npr site5 amo mi nije jasno jel prvo zakupim neki domen na site5 i kako ga nazovem pa onda trazim eunetu da ga prebace tamo, ili kako vec to ide, ajde neko ko je vec to radio da mi prenese iskustvo..

i koji je hosting kul da sljaka sa joomlom?



Za prebacivanje domena trebas prvo da zakupis hosting i da mu das ime po domenu i da onda zatrazis od yu registra www.nic.yu da ti izvrsi prebacivanje domena jedino sto od euneta posle treba da zatrazis je da ti po prebacivanju hostinga na drugi server oni obrisu stari nalog jel on zna da pravi posle probleme.
E sad koji je hosting dobra za joomlu: mora da podrzava php4, mysql 4,1 i minimalna instalacija je jomle oko 15mb.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: prebacivanje co.yu domena sa domaceg hostinga na strani kako?

[ Pregleda: 3083 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.