Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da umrezim tri kompa nikad nisam imao iskustava u takvo necemu u pitanu su raydaljine od 300 me

[es] :: Wireless :: kako da umrezim tri kompa nikad nisam imao iskustava u takvo necemu u pitanu su raydaljine od 300 me

[ Pregleda: 1818 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeljkomiric
zeljko miric
student sumarski fak

Član broj: 161184
Poruke: 1
*.ptt.yu.



Profil

icon kako da umrezim tri kompa nikad nisam imao iskustava u takvo necemu u pitanu su raydaljine od 300 me01.11.2007. u 19:09 - pre 200 meseci
kako se to radi sta mi je potrebno ja sam izmedju ta dva kompa mozda bih mogao i da ostvarim vidljivost posto su kuce u pitanju
 
Odgovor na temu

maticmilos
sbg
Beograd

Član broj: 51397
Poruke: 185
91.148.113.*



Profil

icon Re: kako da umrezim tri kompa nikad nisam imao iskustava u takvo necemu u pitanu su raydaljine od 300 me01.11.2007. u 20:33 - pre 200 meseci
Shvati kao pozitivnu kritiku da treba da stavis znakove interpunkcije. Vise ljudi ce te razumeti.

Postoji varijanta preko PCI kartica, ali te tu ogranicava duzina kabla. Napamet ti kazem da je max 7 metara sa jeftinom opremom.

Ukoliko zelis da se ostala dva racunara (bez tvog) mogu videti kada ti je ugasen racunar, potreban ti je AP. On kosta oko 30-50e najjeftinija varijanta. U tom slucaju se druga dva racunara kace na tvoj AP preko licnih AP-ova ili wkarticama. WKartica je oko 20e. Potrebne su ti i antene koje sam mozes napraviti po uputstvima sa foruma. Kabal takodje nije jeftin.

Sve je uslovljeno time gde mogu da stoje antene da bi se ostvarile opticke vidljivosti, pa na osnovu toga mozes birati dal ce biti kartica ili AP. AP je bolja i fleksibilnija varijanta.

Poz!
www
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: kako da umrezim tri kompa nikad nisam imao iskustava u takvo necemu u pitanu su raydaljine od 300 me

[ Pregleda: 1818 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.