Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa pristupanjem radnim stanicama u mrezi sa domenom

[es] :: Windows mreže :: Problem sa pristupanjem radnim stanicama u mrezi sa domenom

[ Pregleda: 2844 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivic@
Agatunovic Ivica
Sistem Inzenjer,

Nelt Co D.o.o.
Beograd

Član broj: 64136
Poruke: 387
91.150.126.*

Sajt: rs.linkedin.com/pub/ivica..


Profil

icon Problem sa pristupanjem radnim stanicama u mrezi sa domenom01.11.2007. u 13:09 - pre 200 meseci
Naime u mrezi imam podignut DC(win2003server standard) i 25 radnih stanica. Problem se javio nakon instaliranja nekoliko sigurnosnih zakrpa preko Automatic update-a. Kada hocu da pristupim nekoj od radnih stanica preko mreze uvek se od mene zahteva da unesem user name i password nakon cega normalno pristupim deljenim podacima i stampacima. Uvek cekiram remember my user name and password i opet isto. Ovo se desava pod svim korisnickim nalozima na mrezi. Uklonio sam update-ove zbog kojih je problem nastao, restartovao server ali problem je i dalje ostao. Ima li neko ideju sta je moglo da prouzrokuje ovaj problem i kako ga resiti?
 
Odgovor na temu

andre2000
Aleš Jindra
Beograd

Član broj: 62983
Poruke: 474



+97 Profil

icon Re: Problem sa pristupanjem radnim stanicama u mrezi sa domenom02.11.2007. u 11:00 - pre 200 meseci
Proveri da li imaš dignut Windows Firewall na mašinama u mreži, to bi moglo da pravi problem. Druga stvar koju bi trebao da proveriš je da li ti je vreme, preciznije, datum, isti na svim mašinama i na serveru.
 
Odgovor na temu

Ivic@
Agatunovic Ivica
Sistem Inzenjer,

Nelt Co D.o.o.
Beograd

Član broj: 64136
Poruke: 387
91.150.126.*

Sajt: rs.linkedin.com/pub/ivica..


Profil

icon Re: Problem sa pristupanjem radnim stanicama u mrezi sa domenom02.11.2007. u 13:31 - pre 200 meseci
Do firewall-a nije sigurno problem jer je iskljucen na svim radnim stanicama a da je problem sa vremenom i datumom mislim da ne bih uopste mogao da se logujem na masinama. Problem je sto mi pri svakom pokusaju pristupanja nekoj radnoj stanici u mrezi ili stampacu moram da unesem username i password i to traje jako dugo, i po nekoliko minuta.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Problem sa pristupanjem radnim stanicama u mrezi sa domenom

[ Pregleda: 2844 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.