Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Integracija mail servera i samostalne baze korisnika (Windows)!

[es] :: Baze podataka :: Integracija mail servera i samostalne baze korisnika (Windows)!

[ Pregleda: 3122 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Demonic_Alliance
Robert Osswald
Beograd

Član broj: 13777
Poruke: 40
*.73.EUnet.yu

Jabber: r.osswald@default.co.yu
ICQ: 25691421


Profil

icon Integracija mail servera i samostalne baze korisnika (Windows)!08.09.2003. u 15:42 - pre 250 meseci
Kao sto sam naznacio, potrebno mi je resenje koje bi radilo POD WINDOWSOM (da je u pitanju Linux, ne bih ovakva glupa pitanja ni postavljao :) ).

.Dakle:

Imam bazu korisnika (MySQL) sistema, a potrebno je da se ta baza integrise sa bazom korisnika mail servera.

Ono sto meni treba je preporuka nekog windows mail servera, koji poseduje mogucnost interfejsovanja sa bilo kakvom bazom podataka, i modul za webmail (posto se pokazalo da mail serveri pod windowsom ni pod razno ne saradjuju sa PHP-ovim mogucnostima za pristup mail serverima, ispravite me ako gresim).

Kao krajnji rezultat hocu da dobijem to da administrator sistema (na osnovu submitovane prijave) moze jednim klikom da otvori nalog korisniku i na mail serveru, i na nasem sistemu (koji omogucava jos mnoge druge stvari, sem upotrebe maila), tj da ne mora 2 puta da radi isti posao (i samim tim dolazi u opasnost da pogresi).

Do sada jedini mail server koji omogucava interfejsovanje sa bazom (preko plagina), i webmail, je SurgeMail - http://netwinsite.com/surgemail/


Izvinjavam se ako sam ovu temu otvorio na vise foruma, jer sam "newbie" na ovom forumu!
 
Odgovor na temu

mocelle

Član broj: 12227
Poruke: 14
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Integracija mail servera i samostalne baze korisnika (Windows)!10.09.2003. u 06:03 - pre 250 meseci
možda www.icewarp.com (merak mail server)
zapravo ovo treba pročitati možda koristi
http://www.icewarp.com/solutio...on_developers/capabilities.asp
Ako neko nadje pravopisnu gresku, moze slobodno da je zadrzi :)

+------------------------------------------------------------------------------------------------------+
www.dslr4.me | www.traderalerts.net | www.salebitcoins.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Baze podataka :: Integracija mail servera i samostalne baze korisnika (Windows)!

[ Pregleda: 3122 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.