Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebno malo pomoci od starijih koji poznaju EI drajvere

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Potrebno malo pomoci od starijih koji poznaju EI drajvere

[ Pregleda: 2535 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejan_osipaonica

Član broj: 117677
Poruke: 438
*.madnet.co.yu.

Sajt: s3.bitefight.rs/user/bite..


+6 Profil

icon Potrebno malo pomoci od starijih koji poznaju EI drajvere21.10.2007. u 10:44 - pre 201 meseci
Vec duze vreme posedujem 5 komada ei drajvera (mada je jednome pocepana membrana pa je neupotrebljiv) oznake AZ 0601/VFO-1 10W 4om-a. Na akustikinom sajtu nisam naso nikakve podatke o ovome drajveru. Receno mi je da su drajveri izvadjeni iz razglasne kutije svih 5 iz jedne.
Da to nebi sakupljalo vise prasinu bezveze moja je ideja da ih iskoristim za zvucne kutije za komp uparene sa pojacalom baziranim na tba 810as.
E sad muce me podaci za zapreminu zvucne kutije posto nemogu da dodjem do podataka za drajvere.Pretpostavljam da bi im najvise odgovarale kompresione kutije.Za visokotonce cu pokusati da nabavim az220 ili az530.
Sad bi mi saveti iskusnijih bili najpotrebniji sta moze da se uradi sa ovim drajverima.
amiga je dve godine zaredom dobila gremi nagradu,a ostali?
http://s3.bitefight.rs/user/bite/88097
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Potrebno malo pomoci od starijih koji poznaju EI drajvere

[ Pregleda: 2535 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.